رد کردن لینک ها

Sub heading far far away

مشاوره برای انتخاب رشته کنکور 98

تا وقتی ما برای مشاوره انتخاب رشته کنکور هستیم، نگران نباش

تاثیر ایمان به خدا در روز کنکور
تاثیر ایمان به خدا در روز کنکور

✅ حداقل ما به عنوان مشاور تو را درک می‌کنیم که الآن در جو حساس انتخاب رشته هستی و قصد داری برای آینده ات تصمیم بگیری.

✅ احتمالا این دومین تصمیم بزرگی هست که می‌خواهی قبل از اتمام دبیرستان بگیری.

اولین تصمیم برای انتخاب رشته در دبیرستان بود که از بین همه حرف ها و پیشنهاداتی که به تو می‌شد بالاخره تصمیم گرفتی که رشته مورد علاقه ات را انتخاب کنی.

✅ ما مشاوران اینجا هستیم تا به عنوان تیمی که برای خیلی از رتبه برترها انتخاب رشته کرده این امکان را در اختیار شما هم بذاریم.

✅ داوطلبانی که رتبه های قابل قبولی نداشتند و بعد از انتخاب رشته با مشاور انتخاب رشته کنکور، از دانشگاه و رشته ای که قبول شدن متعجب شدند.

✅ به تو کمک می‌کنیم تا شب های تابستان راحت بخوابی و تا وقتی با تو هستیم، به فکر انتخاب رشته کنکور نباشی. این راه برای تو سخت است ولی برای مشاوران آسان.

رتبه برترها
رتبه برترها

دیگه چی؟

✅ خیلی ها فکر می‌کنن که انتخاب رشته کنکور برای رتبه برترها خیلی حساس است. که البته ما نقش مشاور انتخاب رشته کنکور را در رتبه های نجومی می‌بینم.

✅ اگر روز کنکور شرایط برای تو مساعد نبود و نتوستی نتیجه مطلوب را کسب کنی ما به تو کمک می‌کنیم تا این کمبود جبران بشه.

✅ من به تو کمک می‌کنم تا به رشته مورد علاقه ات برسی و در دانشگاهی که رتبه برتر ها ادامه تحصیل میدن درس بخونی.

✅ تمام اطلاعاتی که از رشته ها و بازار کارشان می‌خواهی را با تو به اشتراک می‌گذارم و شما تصمیم می‌گیرین که در کدام رشته ادامه تحصیل بدهید.

✅ به این فکر کنید که با استفاده از مشاوره انتخاب رشته کنکور چقدر می‌توانید در آینده تان تاثیر بگذارید؟

✅ به این فکر کنید که تا اینجا که زحمت کشیدین نیمی از راه بوده و نیمه دیگر و حساس، انتخاب رشته کنکور است.

✅ شما از هر نقطه کشور می‌توانید با ما در ارتباط باشید و به صورت غیر حضوری انتخاب رشته کنید.

✅ همگام با تیم مجرب تاک تنها با برقراری تماس صوتی و تصویری به صورت غیر حضوری بهترین انتخاب رشته را از هر نقطه کشور دریافت کنید.

✅ همیشه استفاده از تجربیات یک فرد بسیار تاثیرگذار خواهد بود. خیلی اوقات شما با درمیان گذاشتن اهداف تان با دیگران، موانعی را خواهید دید که اصلا به آن توجه نکرده اید. چراکه تجربه کم شما فقط جوانب مثبت را خواهد دید و نه تمام جوانب.

✅ تعدادی از ما به صورت احساسی تصمیم می‌گیریم و هیچ گونه چشم اندازی نسبت به آینده نداریم. خیلی از افراد با وجود رتبه های برتر از انتخاب رشته شان پشیمان هستند و این در حالی ست که افراد از مشورت با مشاور انتخاب رشته کنکور به نتایجی رسیده اند که شگفت آور است.

سهمیه ایثارگران و جانبازان در کنکور:

شانس مجاز بودن به انتخاب رشته دوره های روزانه و شبانه دانشگاه های دولتی چگونه است؟

در سهمیه ۵ درصدی ایثارگران در کنکور از هر ۱۰ نفر تقریبا ۹ نفر مجاز به انتخاب رشته کنکور هستند این درحالی است که در منطقه سه و دو از هر ۱۰ نفر داوطلب تقریبا ۳ نفر مجاز به انتخاب رشته روزانه و نوبت دوم هستند.

نتیجه می‌گیریم داوطلبان سهمیه ۵ درصدی ایثارگران در کنکور، شانس خیلی بیشتری برای مجاز شدن به انتخاب رشته روزانه و شبانه دارند.

از دیگر خدمات مربوط به سهمیه حضور در جبهه برای فرزندان رزمندگان و همچنین خانواده جانبازان در کنکور، تخفیف شهریه در دانشگاه هاست که با ارائه مدارک می‌توانید از این تخفیف ها برخوردار شوید.

داوطلبانی که از سهمیه ۵ درصدی ایثارگران در کنکور استفاده می‌کنند در صورت قبولی و ثبت نام در دانشگاه آزاد، پیام نور، دوره های شبانه دانشگاه های دولتی و سایر دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم و وزارت بهداشت، از حداقل ۳۰ درصد تخفیف شهریه تا حداکثر معافیت از شهریه برخوردار خواهند شد.

ضمنا داوطلبان سهمیه ۲۵ درصدی ایثارگران از پرداخت هرگونه شهریه معاف هستند.

کد پیگیری ۱۲ رقمی سهمیه ۵ درصدی ایثارگران در کنکور سراسری:

متقاضیان برای اثبات سهمیه ۵ درصدی کنکور باید کد پیگیری ۱۲ رقمی را از ارگان محل خدمت رزمنده دریافت کنند و در سایت سازمان سنجش قسمت اطلاعات، ثبت نام ثبت کنند.

توجه: حین مراجعه به ارگان محل خدمت رزمنده، بهتراست که کارت ایثارگری را هم به همراه داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت ایثار یا پایگاه اطلاع رسانی ارتش مراجعه کنید.

تعداد دفعات مجاز استفاده از سهمیه ۵ درصدی ایثارگران در کنکور سراسری چند مرتبه است؟

برای هر آزمونی که توسط سازمان سنجش برگزار می­‌شود فقط یک بار حق استفاده از سهمیه ایثارگران را دارید.

بنابرین اگه با مشاوره انتخاب رشته کنکور و استفاده از سهمیه ۵ درصدی ایثارگران در کنکور سراسری یک رشته محل روزانه قبول شدید و یا اگر یک رشته محل غیر روزانه با استفاده از این سهمیه قبول شدید و ثبت نام هم کردید، دیگر قادر به استفاده از سهمیه در کنکور سراسری سال های بعد نخواهید بود.

اما در صورتی که هیچ رشته ای قبول نشدین و یا رشته ای پذیرفته شدید غیر روزانه بود و ثبتا نام نکردید می­‌توانید در کنکور سال بعد از سهمیه ۵ درصدی ایثارگران استفاده کنید.

انواع سهمیه ها کنکور سراسری:

تاثیر سهمیه در کنکورسهمیه 3 گانه مناطق: با توجه به سه سال دوره دبیرستان این سهمیه ها به سه دسته منطقه 1، منطقه 2 و منطقه 3 تقسیم می‌شوند.

شما می‌توانید با مشاوره انتخاب رشته کنکور اطلاع از نوع منطقه تحصیل خود از فرصت های پیش رو بهره مند شوید.

1️⃣ سهمیه مناطق:

بسته به نوع منطقه تحصیل شما در سه سال پایان دوره دبیرستان به و سطح کیفی آموزشی اعم از امکانات و سهولت در استفاده از آن، مناطق به سه دسته 1، 2 و 3 تقسیم می‌شوند. که منطقه 1 با بالاترین سطح امکانات آموزشی و منطقه 3 با پایین ترین امکانات آموزشی است.

2️⃣ سهمیه ایثارگران و جانبازان:

شما می‌توانید با استفاده از مشاوره انتخاب رشته کنکور و داشتن سهمیه جانبازی یا ایثارگری در دانشگاهی بسیار عالی ادامه به تحصیل دهید. 20% از ظرفیت هر کد رشته متعلق است به داوطلبان مشمول این سهمیه.

3️⃣ سهمیه کارمندان:

جالب است بدانید که 20% از ظرفیت دانشگاه های شبانه تعلق دارد به کارمندان و کارکنان وزارت علوم.

 4️⃣ سهمیه آموزگاران:

در کنکور انسانی بیشترین سهمیه تعلق دارد به آموزگاران زحمت کش آموزش و پرورش که این مقدار 80% است.

انتخاب رشته پردیس:

در این فایل پی دی اف نمونه ای از شهریه ثبت نام سال های گذشته در رشته های شاخه پزشکی دانشگاه های پردیس آورده شده است.

جدول انتخاب رشته پردیس

1️⃣ ﻛﻠﻴﻪ ﻣﺒﺎﻟﻎ ﻣﺮﺑﻮط ﺑﻪ ﺷﻬﺮیهﻫﺎي درج ﺷﺪه در ﺟﺪول ﻓﻮق، ﺑﺮاي ﻳﻚ ﺳﺎل و به ریال می‌باشد.

2️⃣ ﻫﺮ داﻧﺸﮕﺎه ﻣﺠﺎز اﺳﺖ ﺑﺮ اﺳﺎس ﻧﺎم، ﻗﺪﻣﺖ و جایگاه در رﺗﺒﻪ بندی کشوری پنج تا پانزده درصد کمتر یا بیشتر  ﺷﻬﺮﻳﻪ اﻋﻼم ﺷﺪه از داوطلب دریافت کند. 

3️⃣ داﻧﺸﮕﺎه ها ﻫﻤﻪ ﺳﺎﻟﻪ ﺑﺮ اﺳﺎس ﻧﺎم، ﻗﺪﻣﺖ و ﺟﺎﻳﮕﺎه در رتبه بندی کشوری ﺑﺮ اﺳﺎس ﻧﺮخ ﺗﻮرم اﻋﻼم ﺷﺪه ﺗﻮﺳﻂ ﺑﺎﻧﻚ ﻣﺮﻛﺰي، درصدی را به ﺷﻬﺮﻳﻪ ﺳﺎﻟﻴﺎﻧﻪ اﺿﺎﻓﻪ ﺧﻮاﻫﻨﺪ نمود.

4️⃣ در ﺻﻮرت اﻧﺼﺮاف داﻧﺸﺠﻮﻳﺎن از ﺗﺤﺼﻴﻞ در ﺛﺒﺖ ﻫﺎي ﺧﻮدﮔﺮدان و ﻳﺎ ﻇﺮﻓﻴﺖ ﻣﺎزاد ﭘﺲ از ثبت نام و ﺷﺮوع ﺑﻪ ﺗﺤﺼﻴﻞ، دانشگاه ها ﻣﺒﺎﻟﻐﻲ را ﺑﻪ ﻋﻨﻮان ﺧﺴﺎرت از ﻓﺮاﮔﻴﺮان درﻳﺎﻓـﺖ ﺧﻮاﻫﻨﺪ ﻧﻤﻮد. ﻣﺒﻠﻎ ﺧﺴﺎرت ﺑﺮ اﺳﺎس ﻣﺼﻮﺑﻪ ﻫﻴﺄت اﻣﻨﺎي دانشگاه ﻣﺮﺑﻮﻃﻪ می‌ﺑﺎﺷﺪ.


برای بهره مندی از مشاوره کنکور و استفاده از مشاوران مجموعه کنکور تاک می توانید وارد صفحه اصلی ما شوید و درخواست خود را به ثبت برسانید. تلاش ما این است تا کمک کنیم عدالت بیشتری بین تمامی کنکوری ها حاکم باشد و همه از فواید داشتنِ مشاور بهره مند شوند.

انگیزه
انگیزه

موفقیت شما آرزوی ماست

به گفتگو بپیوندید