مشاوره تحصیلی در مشهد

مشاوره تحصیلی در مشهد

۱۵ آبان ۱۳۹۸ بازدید2,363

این روزها خیلی ها فهمیده اند که برای هر کاری بهتر است مشاوره بگیرند. مشاوره کنکور هم یکی از موارد مهمی است که نیازمند مشورت می باشد. بحث مشاوره و این که کدام مشاور بهتر است؟ آیا زمان های مشاوره مشاور تا الآن رزرو شده اند؟ اهمیت مشاوره تحصیلی در مشهد (خراسان رضوی) از درجه بالایی برخوردار است. اهمیت مشاوره در مشهد به دلیل رتبه های برتری که هر ساله به جامعه تحویل می دهد بسیار بالاست. مشهد یکی از کلان شهر های ایران است که به دلیل رشد خوب جمعیت و مهاجر پذیری که داشته، تنوع استعدادهای علمی آن بسیار بالا است. یکی از این استعداد ها در زمینه درسی است. هر ساله شما مشاهده می کنید که رتبه های برتر کشوری زیادی از مشهد هستند.

هر ساله رتبه برترهای زیادی در آزمون های آزمایشی از مشهد هستند. یکی از دلایلی که این شهر مرکز توجه خیلی از دانش آموزها و خانواده برای ادامه تحصیل شده، امکانات بروز و عالی آن است. بودجه آموزشی که هر ساله صرف ارتقاء کیفیت آموزشی می شود. زحمات زیاد دبیران و کیفیت بالای آموزشی که مدارس دارند نشان می دهد سال ۹۷ سالی بسیار عالی برای خراسان رضوی بوده است.

رتبه برترهای استان خراسان رضوی:

✅ رتبه ۱ علوم تجربی، امیر رضا براتی، از قوچان

✳️ رتبه ۲ علوم تجربی و رتبه ۱ زبان های خارجی، علی عبدالله زاده، از تربت حیدریه

✅ رتبه ۸ علوم تجربی، آقای سید شایان شجاعی، از مشهد

حضور مشاور در کنار کیفیت آموزشی خیلی موثر خواهد بود. اکثر رتبه برترها که همه ساله به این رتبه ها دست می یابند از داشتن انگیزه بالا صحبت می کنند. آمارها نشان داده مشاوره تحصیلی در مشهد به دلیل تجربه بالای مشاوران، به یکی از قطب های مشاوره در کشور تبدیل شده است.

با بهره مندی از مشاوره تحصیلی در مشهد شما خواهید آموخت که نحوه درست مطالعه دروس شیمی، ریاضیات، فیزیک، ادبیات و … چگونه است. خیلی از افراد به دنبال این هستند که چگونه عادت های مطالعاتی خود را شناسایی کنند؟ چاره این کار در دستان مشاوران است.

اصل مهمی در بین انسان ها:

تفاوت های فردی در یادگیری

تفاوت های فردی در یادگیری

مشاوران به اصل مهمی به نام اصل تفاوت های فردی باور دارند. اصلی که بیان می کند فرد فرد دانش آموزان در یادگیری مطالب با یکدیگر متفاوت هستند. پس اشتباه است که این تفاوت در ارائه راه کار همگی با یک نسخه پاسخ داده شود.

استعدادیابی و نحوه شناخت خود برای انتخاب رشته که یکی از مهمترین مراحل زندگی است. مرحله ای مهم برای افرادی که تمایل به کسب شغل از راه دانشگاه دارند. اما این حجم از شناخت به چه روشی آسان می شود؟ چگونه انسان خودش را بشناسد؟ ملاک های اساسی انتخاب رشته چیست؟ چگونه بین انتخاب هایی که داشته ام اولویت بندی کنم؟ به چه طریقی از بازار کار اطلاع پیدا کنم؟ و …

پاسخ همه این ها در دستان مشاوران ما می باشد. مشاوره تحصیلی در مشهد که هر ساله درخواست زیادی دارد، انگیزه مشاوران را بیشتر کرده تا روش های نوین شناخت توانایی فردی را در اختیار دانش آموزان بگذارند.

کادر مجموعه کنکور تاک:

مجموعه کنکور تاک متشکل از مشاوران با تجربه خانم و آقا در سطح خراسان بزرگ هر ساله دانش آموزان را برای آینده ای بهتر تربیت می کند. کادری با سابقه در زمینه مشاوره بالینی، مشاوره تحصیلی، انگیزشی که علاوه بر دفاتر خصوصی مشاوره، در مدارس هم به صورت خودجوش و رایگان جلسات مشاوره برگزار می کنند.

مدارس مشهد هر ساله میزبان جلسات مشاوران مجموعه کنکور تاک است. مجموعه کنکور تاک در تلاش بوده تا با دعوت از مشاوران برجسته، زمینه خوبی برای ارائه مشاوره تحصیلی در مشهد به صورت غیر حضوری و آنلاین فراهم کند.

به دلیل درخواست های بالای مشاوره تحصیلی در مشهد گاهی این فرصت از بسیاری دانش آموزها گرفته می شود که با مشاوران ارتباط برقرار کنند. تمام تلاش ما این بوده تا در ایام شلوغ انتخاب رشته و حتی دوران تحصیل هم از مشاوران معروف وقت رزرو کنیم. کنکور تاک این امکان را ایجاد کرده تا با مشاوران تنها با برقراری تماس صوتی و تصویری به صورت آنلاین از مشاوره تحصیلی در مشهد بهره مند شوید.

زمان:

زمان یکی از مهمترین عوامل در مشاوره است. تمام زحمات چند ساله شما در ۴ ساعت کنکور تعیین می شود. ضرب المثل معروفی هست که عنوان می کند: ” حادثه هیچ گاه خبر نمی کند“. همواره امکان وقوع یک سری اتفاقات پیش بینی نشده وجود دارد. اما یک فرصت دیگر برای جبران این اتفاق هست. فرصتی که با مشورت یک مشاور کنکور خوب می تواند از نتایج بد آن جلوگیری کند. مجموعه کنکور تاک این امکان را به شما می دهد که از مشاوره تحصیلی در مشهد بدون حضور در دفاتر مشاوران بهره مند شوید.

همه ساله خیلی از دانش آموزان با شنیدن وجود امکان برقراری تماس صوتی و تصویری که به صورت آنلاین صورت می گیرد، از مشاوران مجموعه کنکور تاک استفاده می کنند. تلاش ما این بوده تا برای دانش آموزانی که در شهر های به غیر از مشهد هستند هم امکان مشاوره وجود داشته باشد. حتی برای افرادی که کار مهمی برایشان پیش می آید که امکان مشاوره حضوری برای آنها وجود ندارد هم با وجود این شرایط قابل حل است.

مجموعه کنکور تاک در زمینه مشاوره تحصیلی، انتخاب رشته کنکور، ارتقاء روحیه و انگیزه در دانش آموز و … فعالیت می کند. سمینارهایی در این زمینه صورت می گیرد که شما با شرکت در آن می توانید از نکات ناب و ارزنده بهره مند شوید. این مورد را در مظر داشته باشید که مشاوره های مجموعه کنکور تاک به صورت خصوصی و انفرادی برگزار می شود.

مشاورهای خوب وقت مشاوره شان پر شده. من دیر جنبیدم. چه کار کنم؟

نگرانی بابت مشاوره

نگرانی بابت مشاوره

ما برای این مشکل هم چاره ای اندیشیده ایم. اگر شما به هر دلیلی نتوانسته اید از مشاوران خوب وقت بگیرید، ما از طرف شما این زمان را زودتر رزرو کرده ایم. زمان های مشاوره تحصیلی در مشهد به دلیل وجود درخواست فراوان به سرعت تکمیل می شود. اما شما می توانید با مشاوران از طریق کنکور تاک ارتباط برقرار کنید.

هدف ما این است که در بازه حساس و سرنوشت ساز کنکور، هیچ دانش آموزی در حسرت نداشتن مشاور نباشد. هیچ دانش آموزی بنا به هر دلیلی از نداشتن مشاور خوب نگران نباشد.

مشاوره انتخاب رشته مشهد:

در خراسان رضوی به دلیل بالا بودن هزینه های مشاوره کنکور، امکانی را ایجاد کرده ایم تا دانش آموزان بدون پرداخت هزینه های جانبی به بهترین مشاور کنکور در مشهد دسترسی پیدا کنند. شما بدون پرداخت هزینه بابت حمل و نقل و اتلاف وقت، می توانید از هر جایی که هستید تماس صوتی و تصویری با مشاورتان برقرار کنید. بهترین مشاوره انتخاب رشته مشهد را به صورت آنلاین دریافت خواهید کرد.

بهترین مشاوره کنکور تجربی مشهد:

کنکور تجربی از کنکور های فوق العاده پر طرفدار است که هر ساله داوطلبان زیادی را به خود جذب می کند. به دلیل رقابت تنگاتنگ بین داوطلبان میزان اطلاعات و همراهی مشاور خیلی موثر خواهد بود. تجربه و تکنیک هایی که مشاور به شما از رتبه برترهای سال های گذشته می دهد خیلی مهم است. مشاور در دوران کنکور حکم پدر و مادر شما را دارد. هر چقدر که با مشاورتان راحت باشید و سوال هایتان را بپرسید نتایج بهتری بدست خواهید آورد. پس سعی کنید مشاوری را برگزینید که شما را به اوج برساند. مجموعه کنکور تاک هر ساله رتبه برتر را به دانشگاه ها تحویل می دهد. به دانشگاه و رشته رویایی تان بروید همراه با مشاوره مجموعه کنکور تاک.

مراکز مشاوره آموزش و پرورش مشهد:

مشهد به عنوان یکی از کلان شهرهای ایران بهترین معلم ها را در مدارس دارد. این شهر به دلیل قابلیت های بالایی که دارد، از بهترین مشاوران آموزش و پرورش خود کمک می گیرد تا کیفیت آموزشی را روز به روز ارتقا دهد. مجموعه کنکور تاک با مشاوران فعال آموزش و پرورش در ارتباط است و بهترین های آنان را در لیست مشاوران خود دارد. مشاوره تحصیلی در مشهد به خاطر اینکه منطقه ۱ می باشد از حساسیت های بالایی برخوردار است. پس حتما در انتخاب مشاور دقت کنید.

1
2
3
4

پربازدیدترین ها