رد کردن لینک ها

Sub heading far far away

مشاوره کنکور تلفنی

شما جزء کدام دسته از این افراد هستید که مشاوره غیر حضوری را انتخاب کرده اید؟

1️⃣ وقت کافی ندارید؟

2️⃣ دسترسی به مشاوره آنلاین برای شما آسان­تر است؟

3️⃣ می­خواهید از جمله افرادی باشید که نسبت به اغلب جامعه متفاوت هستند؟

4️⃣ احساس می کنید با استفاده از مشاوره تلفنی و از راه دور به نتیجه تان می رسید؟

5️⃣ هزینه دسترسی به مشاوره حضوری برای شما بسیار بالاست؟

6️⃣ در سفر هستید و دوست دارید در حین سفر با مشاورتان در ارتباط باشید؟

7️⃣ در آن ساعتی که می خواهید از مشاور استفاده کنید شهر خیلی شلوغ است و تردد مشکل؟

8️⃣ شما هم برای وقت تان ارزش قائل هستید و برای دریافت مشاوره یک ساعته نمی خواهید کل روزتان را از دست دهید؟

9️⃣ ظرفیت پاسخ گویی مشاوران برتر تکمیل شده است و شما نمی توانید از آنها استفاده کنید؟

🔟 و …

اگر دلیل شما در موارد بالا نبود، شما از جمله افراد خاص در جامعه هستید که حتی دلیل انتخاب مشاوره غیر حضوری شما جزء این دسته هم نیست.

چرا مشاوره کنکور آنلاین؟ چرا مشاوره کنکور غیر حضوری؟ چرا مشاوره کنکور تلفنی؟

مشاوره تلفنی
مشاوره تلفنی

📞امروزه خیلی از افراد برای صرفه جویی در وقت و هزینه راه هایی را انتخاب می کنند که به کارشان سرعت دهد. خیلی ها علاقه ای به شرکت در جلسات مشاوره حضوری ندارند.

📱 دلیل عدم شرکت شان هم این است که برای ملاقات با مشاور به مدت یک ساعت، حداقل 4 ساعت در شهرهای بزرگ باید وقت هزینه کنند. البته این امکان هم هست که شاید مشاور در کلینیک خود حضور نداشته باشد و یا بنا به هر دلیلی دانش آموز دیر به محل برسد و طرفین ناراحت شوند.

📞 بعد از گرفتن مشاوره یک ساعته و از دست دادن یک روز کامل مطالعاتی حالا نوبت این شده که برای آمادگی در کلاس های فردا زود بخوابید.

📱 چقدر خوب می شد که از هر جای کشور  چه در مسافرت، گردش، دور همی، یا حتی تداخل زمان مشاوره با بعضی از کلاس های درسی ک هشما دارین و یا هر سد بزرگ دیگر، امکان برقراری تماس صوتی و تصویری وجود داشت.

📞 خیلی از شماها در شرایطی هستید که به صورت دو شیفت صبح و عصر به مدرسه می روید و امکان برقراری ارتباط با مشاور در زمان ثابت و خاصی را ندارید.

📱 بعضی از دانش آموزان به خاطر دور بودن مسیر مدرسه یا کلینیک مشاور تمایل دارند که حتی از این زمان هم به درستی استفاده کنند و در این زمان با مشاورشان تماس بگیرند.

جزء کدام دسته از موارد زیر هستید؟
مشاوره کنکور
مشاوره کنکور

📞 اگر شما از جمله افرادی هستید که دور بودن مسیر و پر هزینه بودن جلسات مشاوره تحصیلی را بهانه می کنید، بدانید که دوستان شما با شرایطی حتی سخت تر، از این امکانات استفاده می کنند و به رویا هایشان نزدیک می شوند.

📱 امکاناتی که آن ها استفاده می کنند شامل دریافت مشاوره غیر حضوری در هر زمانی که بخواهند و هر مکانی که حضور داشته باشند. مشاوره به صورت صوتی و تصویری با کیفیت عالی فقط با به همراه داشتن تلفن همراه.

📞 هزینه کم و کیفیت عالی مشاوره با مشاورانی که هر ساله رتبه های برتر را به دانشگاه ها تقدیم می کنند. زمان مشاوره را به صورت توافقی با هم تنظیم خواهید کرد.

📱 شما می توانید به مدت 3 ماه متوالی با مشاورتان تماس صوتی و تصویری داشته باشید. به ازای هر 15 روز می توانید در روز و زمان دلخواه تان با مشاور در گفتوگو کنید. مشاوره یک ساعته که شامل شناخت روحیه و شخصیت شما خواهد بود.

📞 بر اساس خصوصیات رفتاری خود شما، مشاوران برنامه ریزی می کنند و این امکان را به شما می دهیم که با خیالی آسوده به برنامه مشاورتان عمل کنید و نتیجه دلخواهتان را کسب کنید.

📱 در صورت تمایل به عقد قرارداد به صورت هفته ای و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 5147 2842 021 دفتر ما در تهران تماس حاصل فرمایید.                                                                                                                                                                           5147 2842 0215147 2842 021

و اما معرفی تیم مشاوره کنکورتاک:

👈 تیم مشاوره کنکورتاک این امکان را به شما می دهد تا در شرایط آموزشی مساوی با سایر دانش آموزان از مشاور مد نظرتان کمک بگیرید.

👈 تخصص ما ایجاد پل ارتباطی بین دانش آوزان و مشاوران برتر کنکور و ارائه مشاوره غیر حضوری می باشد.

👈 مشاوره صوتی و تصویری را از هر جای ایران می توانید دریافت کنید. تیم مشاوره کنکورتاک متشکل از مشاوران برجسته و مطرح خانم و آقای هر شهر است.

👈 برای دریافت اطلاعات بیشتر از سوابق مشاوران، با شماره 5147 2842 021 دفتر ما در تهران تماس حاصل فرمایید.

👈 قابل توجه دانش آموزان عزیز که ظرفیت های هر مشاور محدود است.

👈 5147 2842 021 👉

5147 2842 021     

تبدیل رویا به واقعیت

به گفتگو بپیوندید