رد کردن لینک ها

Sub heading far far away

کلیپ های انگیزشی

کلیپ های انگیزشی

برنامه ریزی کنکور
برنامه ریزی کنکور

یکی از عواملی که باعث می شود انسان پیوسته به سمت هدف خود پیشروی داشته باشد، انگیزه است. که این خود عاملی است که لذت و خوشی های لحظه ای را ملاکک قرار ندهیم و از همان ابتدای راه، شوق و شیرینی بدون وصف را خدایی را تجربه کنیم.

نمی دانم از ریشه کلمه انسان آگاهی دارید یا خیر و هدفم بیان نکته ای ست که با دانستن آن دیگر برای هر حالتی بدی که برایتان پیش می آید می توانید ریشه­ یابی کنید که دلیل آن چیست؟

همیاری ذهن در کنکور
همیاری ذهن در کنکور

بعضی ها گویند که ریشه انسان از نَسَیَ است که معنای آن فراموشی ست. بعضی دیگر هم اعتقاد دارند که ریشه انسان از اُنس تشکیل شده که به معنای خو گرفتن و عادت کردن است.

حال می خواهیم به دو دیدگاه عنوان شده احترام بگذاریم و توصیفی داشته باشیم که همواره با در نظر داشتن این کلید نگرانی، اضطراب، استرس و … قابل حل خواهند بود. شما با عادت پیدا کردن به پیشروی و عدم فراموشی این مورد همواره در راه رسیدن به هدف تان قرار خواهید گرفت.

فراموش نکنید که 1000 مرتبه تکرار یک فن خیلی بهتر از 1000 فنی ست که فقط یک بار آن را تکرار کرده اید. خارپشت یا جوحه تیغی را در نظر بگیرید که برای محافظت از خود در برابر همه حیوانات، ضربه، افتادن از ارتفاع و … گرد می شود و همواره پیروز میدان است.

حالا با درک این مورد شما می توانید از بین کلیپ هایی که برایتان آماده کرده ایم، آن موردی که به شما خیلی انرژی می دهد را پیدا کنید و همواره آن را تکرار کنید.

مشاوره تحصیلی در مجموعه کنکور تاک یکی از راه هایی ست که به شما کمک می کند انگیزه تان را در درس خواندن همواره حفظ کنید.

انگیزه
انگیزه

تبدیل رویا به واقعیت

به گفتگو بپیوندید