برنامه منظم کنکور

برنامه منظم کنکور

۶ مهر ۱۳۹۸ بازدید231

اهمیت برنامه منظم کنکور آنجا نمایان می شود که شما هدف داشته باشید. تا حالا دلیل پیروزی افراد موفق را از خودتان پرسیده اید؟ آنها چه چیزی می دانند که شما نمی دانید؟ چگونه می توانیم مثل آنها به رویاهایمان برسیم؟

پاسخ در اینجاست که آنها در زندگی خود برنامه های منظم دارند؛ برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت.

برای اطلاع از تیپ های برنامه ریزی به جلسه اول پله پله تا موفقیت رجوع کنید.

کنکور تاک:

آیا به خاطر دارید زمانی که کاری را پیوسته و طبق برنامه انجام می دادید حس خیلی خوبی را تجربه می کردید؟ آیا حس بد بعد از ترک کردن آن کار را هم به یاد دارید؟ کافی است شما دوباره به درس خواندن با همان برنامه منظم برگردید. تلاش کنید راه استمرار مطالعه با برنامه منظم را بیابید. تلاش ما بر این بوده تا جواب سوال خود را از مشاوره کنکور به صورت تخصصی دریافت کنید. با برنامه منظم کنکور نسبت به افرادی که با شما این کار را شروع کرده اند متفاوت خواهید شد.

اصول برنامه منظم کنکور را در همین بخش به خوبی آموزش خواهیم داد. مطالب را در جلسات پله پله تا موفقیت دنبال کنید. اصول برنامه ریزی را به خوبی به شما خواهیم آموخت. بهترین راه های افزایش راندمان در این جلسات آموزش داده خواهد شد. دانستن این نکته مهم است که درس خواندن با برنامه نتیجه دارد نه صرفا کتاب به دست گرفتن. ضعیف ترین دانش آموزان با داشتن یک برنامه منظم به نتیجه می رسند.

اگر انسان با پشتکاری هستید و خود را با هوش می دانید، وقت آن رسیده تا به راه خود جهت مشخص بدهید. مثل آن کشتی باشید که بادبان خود را در جهت هدف کشیده است. نه اینکه باد هر طرف وزید حرکت کند.

یک انسان با ایمان به پیوسته درس خواندن، به این نتیجه می رسد که بالاخره به هدفش می رسد. چون نتیجه خود را در داشتن برنامه منظم کنکور مشاهده می کند. شما هم به جای توجه به صحبت های اطرافیان به این توجه کنید که برنامه روزانه و هفتگی خود را به درستی انجام دهید. تنها به تجربه مشاور ایمان داشته باشید نه صحبت های دیگران. اطرافیان سخنران های خوبی هستند اما در خیر.

برنامه ریزی هفتگی برای کنکور:

برنامه ریزی هفتگی برای کنکور یکی از تیپ های برنامه ریزی است که مشاوران به بچه ها توصیه می کنند. این نوع برنامه ریزی بین برنامه ریزی روزانه و برنامه ریزی ماهانه است. با برنامه منظم کنکور در طول هفته به خوبی از نقاط ضعف و قوت خود اطلاع خواهد یافت. چرا که ۷ روز زمان خوبی برای عیب یابی در برنامه است. برای اطلاع از جزئیات برنامه منظم کنکور می توانید مقالات پله پله تا موفقیت را مطالعه کنید.

برنامه ریزی رایگان کنکور:

برنامه ریزی کنکور

برنامه ریزی کنکور

برنامه ریزی کنکور از اهمیت خاصی برخوردار است. سعی بر این داشته باشید که این مقوله حساس را از هر فردی دریافت نکنید. کنکور مقوله ای سرنوشت ساز در ایران است. نباید به خاطر پرداخت هزینه ای اندک، با آینده خود بازی کنید. برنامه ریزی منظم کنکور نیازمند تجربه و دانش تخصصی است. این موضوع را به افراد متخصص با دانش بروز واگذار کنید.

برنامه ریزی برای کنکور ۹۹:

خیلی از شما ها برای اینکه بدانید در کدام مرحله از مطالعه هستید باید با برنامه پیش بروید. برنامه ریزی برای کنکور ۹۹ به شما کمک می کند تا از جزئیات کار خود مطلع شوید و رشد و پیشرفت خود را بسنجید. بهترین برنامه ریزی برای کنکور ۹۹ را می توانید از مشاوران با تجربه دریافت کنید. فقط این نکته را بدانید که برنامه ریزی درست یک امر مسمتر و زمانبر هست.امکان ندارد با اولین برنامه ای که مشاور به شما می دهد به نتیجه برسید. برنامه باید مطالبق با روحیات شما و علاقه شما باشد. برنامه منظم کنکور شما باید چندین مرتبه ویرایش شده باشد تا بهترین بازخورد را به همراه بیاورد. این روند امکان دارد از ۱ الی ۲ ماه به درازا بکشد. نهایتا شما بهترین برنامه شخصی تان را دریافت می کنید.

چگونه برای کنکور برنامه بریزیم:

مشاور کنکور شما را راهنمایی می کند و با راهنمایی او می توانید برنامه بریزید. اغلب افراد به اشتباه انتظار دارند که مشاور برای دانش آموز برنامه بنویسد. اما این را بدانید که مشاور موارد مهم را برای شما عنوان می کند و شما برنامه ریزی می کنید. در حین برنامه ای که طبق آن پیش می روید، اشکالات را به مشاور اطلاع می دهید. نهایتا بعد از گذشت چند جلسه مشاوره، بهترین روش در خواندن، تست زدن، مرور و حمع بندی را برای خودتان می شناسید.

نکات برنامه ریزی برای کنکور:

برای اطلاع از نکات برنامه برای کنکور از سری جلسات پله پله تا موفقیت استفاده کنید. نکات مهم و ریز برنامه ریزی را به تفصیل در آن عنوان کرده ایم.

1
2
3
4

پربازدیدترین ها