برنامه منظم کنکور

برنامه منظم کنکور

۹ تیر ۱۳۹۸ بازدید26

اهمیت برنامه منظم آنجا نمایان می شود که شما هدف داشته باشید. آیا دلیل پیروزی افراد موفق را از خودتان پرسیده اید؟ آنها چه چیزی می دانند که شما نمی دانید؟ چگونه می توانیم مثل آنها به رویاهایمان برسیم؟

پاسخ در اینجاست که آنها در زندگی خود برنامه های منظم دارند؛ برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت.

برای اطلاع از تیپ های برنامه ریزی به جلسه اول پله پله تا موفقیت رجوع کنید.

کنکور تاک:

آیا به خاطر دارید زمانی که کاری را پیوسته و طبق برنامه انجام می دادید حس خیلی خوبی را تجربه می کردید؟ آیا حس بد بعد از ترک کردن آن کار را هم به یاد دارید؟ کافی است شما دوباره به کار کردن با همان برنامه منظم برگردید و راه ماندن در آن برنامه را از مشاوره کنکور بخواهید و نسبت به افرادی که با شما این کار را شروع کرده اند متفاوت باشید.

برای اطلاع از قواعد برنامه ریزی کنکور، سری جلسات پله پله تا موفقیت در همین سایت را دنبال بفرمایید.

اصول برنامه منظم را در همین بخش به خوبی آموزش خواهیم داد. با ما با جلسات پله پله تا موفقیت همراه باشید. اصول برنامه ریزی را به خوبی به شما خواهیم آموخت. بهترین راه های افزایش راندمان در این جلسات آموزش داده خواهد شد. این را بدانید ضعیف ترین دانش آموزان با داشتن یک برنامه منظم به نتیجه می رسند. اگر انسان با پشتکاری هستید و خود را با هوش می دانید، وقت آن رسیده تا به راه خود جهت مشخص بدهید.

یک انسان با ایمان به پیوسته کار کردن، به این نتیجه می رسد که بالاخره به نتیجه می رسد چون نتیجه کار خود را مشاهده می کند. شما هم به جای توجه به صحبت های اطرافیان به این توجه کنید که برنامه روزانه و هفتگی خود را به درستی انجام دهید.

1
2
3
4

پربازدیدترین ها

بهترین مشاوره کنکور تجربی

۲۲ تیر ۱۳۹۸
|
1,469 بازدید

روش درس خواندن برای امتحان

۲۴ تیر ۱۳۹۸
|
1,438 بازدید

موفقیت در کنکور در زمان کم

۲۴ تیر ۱۳۹۸
|
1,345 بازدید