بهترین مشاوره کنکور تجربی

بهترین مشاوره کنکور تجربی

۲۱ دی ۱۳۹۸ بازدید5,707

کنکور ۹۸ تجربی طبق روال هر ساله داوطلبان زیادی را پذیرا بوده است. نتیجه استقبال از کنکور تجربی ۹۸ رقابت تنگاتنگ بین بچه ها بوده است. رقابت سختی که در آن آخرین فرصت برای نظام قدیمی ها بود و شروعی برای نظام جدید ها. رقابت حساس بر سر رتبه و دانشگاه های علوم پزشکی بر سر رشته های پر طرفدار پزشکی، دندان پزشکی، داروسازی، پرستاری و … که علاقه مندان خاص خود را دارد و رتبه های زیر ۱۰۰۰ کشوری هم از این قاعده مستثنا نیستند. برای اطلاع از بهترین مشاوره کنکور تجربی، مطلب را تا به انتها مطالعه بفرمایید.

اگر شما در این رقابت حساس از حمایت های یک مشاور بهره مند باشید، دیگر کنکور برای شما دشوار نخواهد بود. حمایت های بهترین مشاوره کنکور تجربی شامل استعداد یابی، ارائه برنامه درسی مخصوص شما، ارائه شگفت انگیزترین روش های مطالعه دروس زیست و ریاضی و شیمی برای کسب درصد بالا، آموزش تکنیک های تست زنی و تست خوانی، آموزش اساسی ترین کار بعد از آزمون های آزمایشی آخر هفته، ارائه بهترین کتب تست برای تک به تک درس ها و … .

استفاده از تابستان ۹۸ برای کنکور ۹۹:

اگر از تابستان شروع به مطالعه برای کنکور کرده اید که خیلی عالی است. افرادی که از تابستان شروع به درس خواندن می کنند به دلیل راهنمایی های بهترین مشاوره کنکور تجربی، می توانند از بهترین روش درس خواندن برای دروس زیست و شیمی و ریاضی، عالی ترین شرایط محیط مطالعه، بهترین ساعت شروع مطالعه، تکنیک های تست زنی و مرور به همراه جمع بندی اطلاع پیدا کنند.

اگر از تابستان استفاده نکرده اید باز هم می شود به خوبی جبران کرد. البته این کار انگیزه می خواهد که ایجاد آن در تخصص مشاوران است. الآن دیگر با وجود این همه رقابت نزدیک بین بچه ها فرصت شرط بندی روی آینده تان نیست. پیشنهاد ما استفاده از بهترین مشاوره تجربی در سال کنکور است.

همیشه بر این باور باشید که هیچ موقع برای جبران کاستی ها دیر نیست. نسبت به زمانی که تا کنکور فاصله دارید بی تفاوت باشید و به دنبال پیدا کردن بهترین مشاوره کنکور تجربی باشید و عزم خودتان را برای کنار گذاشتن افرادی مدعی جزم کنید. شما هیچ فرقی با آنها ندارید. گاهی شما به خاطر این عقب افتادگی می توانید انگیزه بیشتری هم داشته باشید. اما این انگیزه باید جهت پیدا کند که این خواسته شما و تخصص مشاوران دلسوز است.

با کنکور تاک در خانه بمانید چون مشاور به خانه شما می آید:

دانشجویانی رشته های پزشکی که هر ساله به دانشگاه مورد علاقه شان وارد می شوند نتیجه اعتماد به برنامه بهترین مشاوره کنکور تجربی است. هر آنچه شما برای موفقیت در کنکور نیاز دارید از جمله حامی روحی، همراه همیشگی حتی در لحظاتی که بی انگیزه هستید، کسی که نقاط ضعف شما را به قوت تبدیل کند و … را از مشاوران کنکور تاک بخواهید.

شما داوطلب کنکور، بدون صرف هزینه بالا و رزرو وقت از مشاوران می توانید با هزیه کمتر و کیفیت عالی با همان مشاوران ارتباط برقرار کنید. شما با تماس آنلاین به صورت تصویری با مشاوران ارتباط برقرار خواهید کرد. خیلی مواقع این اتفاق برای شما رخ داده است که نیاز به بهترین مشاوره مشاوره کنکور تجربی داشته اید اما دسترسی آن غیر ممکن یا پر هزینه بوده است.

بهترین مشاوره کنکور تجربی

بهترین مشاوره کنکور تجربی

شما با عضویت در کنکور تاک دیگر بوجود آمدن این خلا را تجربه نخواهید کرد. مشاوران کنکور تاک به خاطر حفظ رسالت شان از دانش آموزان خود در هر حالتی حمایت می کنند و کمک می کنند تا با هم شرایط شان را به خوبی تغییر دهند البته به شرطی که شما بخواهید به گفته های آنها عمل کنید.

هدیه کنکور تاک به شما:

هدف همه ما این است که به شغلی وارد شویم که آینده کاری آن همانی باشد که عاشق آن هستیم. درآمد حرفه مان به میزان مد نظرمان نزدیک باشد و در همه حالت خلاقیت هایی را چاشنی کار کنیم که باعث رشد کسب و کار مان شود.

مشاوران ما بنا به تجربه بالایی که دارند شما را طبق استانداردهای مربوطه استعدادیابی خواهند کرد. دیگر از این موضوع ترس نداشته باشید که در دانشگاه از انتخاب رشته دانشگاهی تان راضی هستید یا خیر؟ با بهترین مشاوره کنکور تجربی در مجموعه مشاوران کنکور تاک شما استعداد یابی خواهید شد و خیلی ازتوانایی هایی را که تا به حال از آن خبر نداشته اید را خواهید شناخت.

این هدیه ای است که بر اثر گذر زمان و به خاطر صحبت های بین شما، مشاور و خانواده تان به شما داده خواهد شد که هیچ مشاوری نمی تواند یک روزه این کار را انجام دهد. فکر می کنم این بهترین چیزی باشد که شما به آن دست خواهید یافت. شرط آن در میان گذاشتن تمامی بازخوردهای شما نسبت به برنامه های مشاور است.

بهترین مشاور کنکور پزشکی:

از زمانی که شما عضو مجموعه کنکور تاک می شوید درخواهید یافت که علاوه بر نحوه درس خواندن خاص، نحوه برخورد شما هم مثل یک پزشک خانم و آقای متشخص خواهد شد. بهترین مشاور کنکور پزشکی را از مجموعه فعال کنکور تاک بخواهید.

بهترین مشاوره کنکور تجربی

بهترین مشاوره کنکور تجربی

شاید برای هر فردی مورد خاصی نباشد که برای هر جلسه مشاوره در کلینیک حضور پیدا کند. اما در صورتی که روی موضوع خیلی دقیق شوید، متوجه خواهید شد که هزینه های بسیاری را با مشاوره مجازی ذخیره می کنید. وقت، انرژی و پول شما با این برقراری تماس صوتی و تصویری به شدت ذخیره خواهد شد.

بهترین مشاوره کنکور تجربی مشهد:

مشهد از بزرگرترین کلان شهرهای ایران که هر ساله مشاوران و معلمان زحمتکش آن، پل ارتباطی بین رتبه برترها و دانشگاه های عالی رتبه هستند. هر ساله بر خلاف انتظارات مردم که رتبه برترها می بایست از کلان شهر ها باشند، از شهرستان ها هستند. اما دلیل این موضوع چیست؟ چرا امکانات زیاد باعث پیشرفت و رشد بچه ها نمی شود؟

دلیل این موضوع این است که راهکارهای قبلی جوابگو پیشرفت دانش آموزان نیست و رویکردهای جدیدی را می طلبد.  دانش آموزان می بایست استعداد یابی شوند و برنامه درسی مخصوص خود را داشته باشند. البته این کار که برای هر فرد برنامه خاصی نوشته شود کاری سخت اما، شدنی است. کنکور تاک با بررسی جزئی و دقیق علت افت بچه ها در کلان شهرها، چاره رفع این مشکل را یافته است.

مشاوره تحصیلی:

اگر ۱۰ سال پیش داشتن مشاور تحصیلی خنده دار بود، در حال حاصر نداشتن مشاور تحصیلی فاجعه است. اهمیت این موضوع از آن جایی مشخص شد که دانش آموز ها با کمک گرفتن از مشاور موفق به کسب رتبه عالی در کنکور شدند.

1
2
3
4

پربازدیدترین ها