بهترین مشاور کنکور برای افراد موفق

بهترین مشاور کنکور برای افراد موفق

۱۳ آذر ۱۳۹۸ بازدید136

یکی از تاثیرگذار ترین عوامل در انتخاب رشته هر دانش آموزی، علاقه است. علاقه از مهمترین مواردی است که اگر فرد عاشق شغل و حرفه ای خاص شود، سختی ها و موانع سر راه برای او معنی نخواهد داشت. هر روز که قصد دارد تا به سمت محل کار برود شاد و پر انرژی خواهد بود. خلاقیت را چاشنی کار می کند تا کیفیت محصول یا خدمت ارائه شده، بی نظیر باشد. با ما همراه باشید تا بهترین مشاور کنکور خود را بشناسید.

سوال من از شما این است که آیا شما می دانید به چه کارهایی علاقه مند هستید؟ اطلاع دارید که چه شغل های دیگری وجود دارد که شما از آن بی خبرید؟ لیست بلند بالایی از شغل ها را در اختیار دارید تا بهترین آن با توجه به جایگاه اجتماعی و درآمد را انتخاب کنید؟

پاسخ سوالات شما از جمله بهترین مشاور کنکور پزشکی، ده مشاور برتر کنکور، بهترین مشاور کنکور تجربی، اسامی بهترین مشاوران کنکور در متن زیر می باشد.

درآمد:

درآمد

درآمد

همه این موضوع را درک می کنند که درآمد یکی از دیگر مهمترین عوامل در انتخاب رشته است. اکثر خانواده ها این موضوع را درک کرده اند که فرزندان شان را به رشته و دانشگاه هایی بفرستند که درآمد حاصل از آن همه تلاش، قابل تأمل باشد. جایگاه اجتماعی و موقعیت شغلی حاصل از آن به گونه ای باشد تا خانواده ها به فرزندان شان افتخار کنند.

بر سر اینکه بچه ها به پیشنهادات خانواده شان رجوع کنند یا ندای درون شان، جای صحبت دارد. خیلی از والدین بدون در نظر گرفتن استعداد فرزندشان و اینکه هر فردی برای کار خاصی به دنیا آمده، پیشنهاد خود را به صورت دستور عنوان می کنند. امروزه افراد علاوه بر آسایش به دنبال آرامش در زندگی هستند. آرامش نتیجه لذت بردن از زندگی است و ما زمانی لذت خواهیم برد که فعالیت های مورد علاقه مان را انجام دهیم.

هیچ کسی این موضوع را نقض نمی کند که پدر و مادرمان افرادی هستند که هر کاری می کنند برای آینده بهتر ماست. اما بهتر است این موضوع را با یک مشاور هم در میان گذاشت. آیا استاندارد های جهانی هم همان رشته ای که والدین انتخاب کرده اند را پیشنهاد می دهد؟

 آیا …؟

آیا شما فعالیت هایی را که دوست دارید انجام می دهید؟ آیا رشته ای که قرار است در آن ادامه تحصیل بدهید بهترین گزینه برای شما می باشد و مورد دیگری نیست؟ آیا به عنوان یک نوجوان اطلاع از بازار کار دارید که در حال حاضر چه شغل های جدیدی با درآمد مدنظر شما راه اندازی شده اند؟ آیا می خواهید وارد همان شغل هایی در حال حاضر وجود دارد برسید؟ و …

جواب سوالات شما در دستان بهترین مشاور کنکور است. مشاوری که به واسطه رتبه های برتر که هر ساله تحویل جامعه می دهند، از بروز ترین وضعیت کار در جامعه اطلاع دارند. ویژگی های شخصیتی که برای یک شغل و حرفه خیلی مهم و تاثیرگذار است را می دانند. از تیپ های شخصیتی و روحی که بهتر می توانند در این حرفه ها فعالیت کنند آگاهی دارند و …

مزیت های به همراه داشتن بهترین مشاور کنکور:

مهمترین مزیت داشتن حمایت های بهترین مشاور کنکور این است که بعد از چندین جلسه گفتوگو، مشاور درخواهد یافت که بهترین شغل برای شما چیست؟ خیلی راحت بر اساس تجربه ای که مشاور دارد می تواند لیستی از بهترین شغل ها را به دانش آموز و خانواده او ارائه کند. این مورد باعث می شود که دانش آموز بر اساس علاقه خود بهترین آینده شغلی را انتخاب کند.

همه ما دوست داریم تا وارد حرفه ای شویم که در راستای علاقه، درآمد، جایگاه اجتماعی مد نظرمان باشد. این بزرگ ترین دستاورد انسان است تا خودش را بشناسد و به سمت هدفی که خدا در وجود او قرار داده برسد.

 انگیزه و امید از مهمترین عواملی هستند که کمک می کنند انسان خیلی از سختی ها و ناملایمات زندگی را تحمل کند. این را از بهترین مشاور کنکور که از شما پشتیبانی می کند بخواهید. این دو عامل در یک دانش آموز کنکوری مثل اهمیت سلاح در جنگ است. تعدادی از افراد از صحبت کردن با دیگران می توانند برای مدت کوتاهی انگیزه بگیرند اما حفظ انگیزه کار هر فردی نیست.

از مهمترین و سخت ترین عوامل، حفظ انگیزه و امیدواری در درس خواندن است. پیدا کردن راه حل آن بسیار زمانبر است و دانش آموزان کنکوری این فرصت را ندارند تا به دنبال تحقیق در این باره بپردازند.

یکی از تخصص های بهترین مشاور کنکور حل مسئله بالا است. این که تجربه خود را در اختیار شما قرار دهد تا شما فقط با تمرکز بر درس خواندن، به رتبه و دانشگاه و رشته رویایی تان برسید.

برنامه مخصوص شما که بر اساس استعدادهای دانش آموز باشد و دانش آموز با انجام تک به تک آنها رابطه خوبی برقرار کند در تخصص بهترین مشاور کنکور است.

بهترین مشاور کنکور در لباس پدر و مادر:

بهترین مشاور کنکور مثل خواهر یا برادر شماست که به خواهر یا برادر کوچک ش کمک می کند تا به رویایش برسد.

بهترین مشاور کنکور، برنامه ریزی می کند تا با صرف زمان کافی بازدهی بهتری داشته باشین و نسبت به رقیبان تان جلوتر باشید.

افرادی که مشاوره می دهند این توانایی را دارند تا در نقش پدر یا مادر کنکوری با شما رفتار کنند. پدر یا مادری که از خیلی از موانع کنکور اطلاع دارد. کسی که بهترین و مطمئن ترین راه را به شما اطلاع می دهد تا همان چیزی را که می خواهی را بدست بیاری. راه های موفقیت رتبه برترهای گذشته را به شما می گوید تا شما هم به کار بگیرید.

تخصص این پدر و مادرها این است تا فرزندان زیادی به جامعه تحویل دهند. فرزندانی که روزی به آنها افتخار کنند و الگوی فرزندان دیگرشان باشند.

داستان جالب و فراموش نشدنی که عامل موفقیت همه رتبه برترها بوده:

رضا یک دانش آموز کنکوری مثل شماست که به مشاور رجوع می کند تا سوالی که برایش پیش آمده را حل کند. او از مشاور می پرسد که چطور می تواند از همان مقدار زمانی که برای کنکور تخصیص می دهد بهترین استفاده را ببرد؟ در حین خواندن ریاضی، فیزیک، شیمی، زیست و … چطور از مطالعه لذت ببرد؟ چطور بر خلاف بچه ها که کل زمان شان را صرف درس خواندن می کنند و نهایتا خسته می شوند، او هر چه مطالعه می کند عاشق و عاشق تر می شود؟

مشاور اینگونه به او پاسخ داد که برای این کار باید یک کار ساده انجام دهد. بهترین مشاور کنکور از او خواست تا قاشقی را بردارد و با دهان خود آن را نگه دارد. در همین حال یک عدد تخم مرغ روی آن قرار دهد و شروع به حرکت کند. بهترین مشاور کنکور به او گفت تا در مسیر مشخصی که از قبل تعیین شده حرکت کند و بدون توجه به بقیه، فقط به فکر این باشد تا تخم مرغ را سالم به آن طرف پارک برساند.

بعد از اینکه ماموریت به اتمام رسید و تخم مرغ سالم به مقصد رسید مشاور از او سوال های جالبی پرسید.

✅ مشاور از او پرسید که آیا به درختچه هایی که شبیه حیوانات قیچی شده بودند توجه کردی؟

❇️ آیا خنده دختر بچه ای که گِل بازی می کرد را شنیدی؟

✅ آیا از صدای گروه نوازنده ای که در مسیر بود لذت بردی؟

❇️ و …

رضا به تمام این سوالات پاسخ منفی می دهد و با حالت اخم آلود از مشاور پرسید که مگر هدف او این نبوده تا تخم مرغ را سالم به مقصد برساند؟ او ناراحت می شود که دندان های او در این مسیر بسیار درد کرده اند.

راز موفقیت رتبه برترها

راز موفقیت رتبه برترها

در ادامه…؟

رضا از عصبانیت تخم مرغ را می شکند و از دست انداختن مشاور ناراحت می شود.

بهترین مشاور کنکور دوباره یک تخم مرغ به رضا می دهد. به او می گوید که قبل از اینکه به سوالات ش پاسخ دهد دوباره تخم مرغ را روی قاشق بگذارد و مسیر را دوباره طی کند. فقط این دفعه به این مواردی که مشاور گفت هم توجه کند.

رضا این کار را می کند و خیلی چیزها را می بیند و به مقصد می رسد. قبل از اینکه مشاور از او بپرسد که چه دیدی او شروع به صحبت می کند. رضا می گوید:

❇️ کودکی که تازه شروع به راه رفتن کرده بود و پدر و مادرش از این حرکت اشک شوق می ریختند را دیدم.

✅ پسر بچه ای که به تازگی دوچرخه سواری را آموزش دیده بود و به تنهایی رکاب می زد را دیدم.

❇️ خانواده ای که دور هم در حال خوردن عصرانه بودند و می خندیدند را دیدم.

✅ و …

رضا نمی دانست که عملا تجربه بزرگی کسب کرده است اما مشاور این را می دانست. مشاور از رضا پرسید این مواردی که تو دیدی خیلی خوب است اما تخم مرغ و قاشق را کجا انداختی؟ رضا بعد از شنیدن این موضوع بسیار تعجب کرد.

مشاور به رضا گفت که اگر بتواند بین این دو عمل تعادل برقرار کند یعنی هم از مسیر لذت ببرد و هم ماموریت ش را درست انجام دهد، در زمان مطالعه برای کنکور، هم می تواند زندگی کند و هم رتبه خوبی بدست بیاورد.

بهترین مشاور کنکور تمام روش ها را به رضا گفت و او شروع به کار کرد.

این یکی از دیگر مزیت هایی است که هر مشاوری از آن اطلاعی ندارد.

در جلسات اول مشاوره، بهترین مشاور کنکور چه فعالیت هایی انجام می دهد؟

مشاور طبق سوالاتی که در دست دارد و گفتوگویی که با شما خواهد داشت، استعدادهای شما را تا حدودی شناسایی می کند. بعد از گذشت چندین جلسه و گفتوگوی بین مشاور و دانش آموز، طبق شناختی که از دانش آموز پیدا کرده است می تواند بهترین شغل و رشته را به او پیشنهاد کند.

***توجه: این به آن معناست که اگر به مشاور رجوع کردید و در همان جلسه برای شما برنامه درسی ارائه کرد، بدانید که نتیجه چندانی ندارد ادامه این مشاوره.

مشاوران آینده نگر:

بهترین مشاور کنکور حکم پدر، مادر، معلم و دوست با تجربه را دارد. این موضوع نشان می دهد که رابطه دانش آموز با مشاور بسیار مهم است که منجر به نتیجه شود و دانش آموز نسبت به هزینه ای که می کند راضی باشد. مشاوران به شما نشان خواهند داد که اگر بعد روحی دانش آموز تامین شود، بهترین نتیجه را خواهد داشت.

استفاده از همه منابع تستی درست نیست بلکه شناسایی از بهترین منبع کنکور بسیار اهمیت دارد و نحوه مطالعه آن. تخصص مشاوران ارائه بهترین و بروزترین منابع کنکور است. بهترین مشاور کنکور می داند که صرف هزینه برای چه مواردی الزامی است و چه مواردی بی فایده. شما از مشورت با بهترین مشاور کنکور تان حتما از این موارد آگاهی خواهید یافت.

بهترین مشاور کنکور چه رتبه های برتری را تحویل به جامعه داده است؟

رتبه برترها

رتبه برترها

مجموعه کنکور تاک متشکل از مشاوران برتر که رتبه برترهای زیر را در رشته های ریاضی، انسانی و تجربی تربیت کرده اند:

❇️ رتبه ۱ ریاضی در منطقه: سید علیرضا سمیعی گلیان

✅ رتبه ۱۳ زبان در منطقه: سید علیرضا سمیعی گلیان

✳️ علیرضا سمیعی هم اکنون در رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه صنعتی شریف مشغول به تحصیل می باشد.

✅ رتبه ۷ انسانی در منطقه: امیر حسین رمضانی

❇️ رتبه ۱۰ تجربی منطقه: محمد مهدی سیدی سرحد

✅ رتبه ۵۰ زبان در منطقه: محمد مهدی سیدی سرحد

❇️ محمد مهدی سیدی هم اکنون در رشته پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران مشغول به تحصیل می باشد.

✳️ سرور مطیع: دانشجوی مهندسی صنایع از دانشگاه علم و صنعت

❇️رتبه ۳۹۲ تجربی در منطقه: ایمان ایمانی

✅ ایمان ایمانی هم اکنون در رشته پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی کردستان در حال تحصیل می باشد.

❇️ رتبه ۲۶ انسانی در منطقه: اسماء شجاعی

✅ رتبه ۴۵ رشته انسانی در منطقه: نیلوفر بهرام زاده

❇️ رتبه ۶۱۶ زبان در منطقه: امیر حسین رمضانی

✅ امیر حسین رمضانی در رشته فلسفه دانشگاه تهران مشغول به تحصیل می باشد.

❇️ رتبه ۳۵ انسانی در منطقه: میترا شاد

✅ رتبه ۸۰ رشته انسانی در منطقه: مهدیس نصرت زاده

❇️ رتبه ۴۵ رشته انسانی در منطقه: نیلوفر بهرام زاده

رتبه ۲۰۹ زبان در منطقه: نیلوفر بهرام زاده

نظر رتبه برترها درباره تاثیر به همراه داشتن بهترین مشاور کنکور در این ایام:

شما می توانید برای آگاهی پیدا کردن از رمز و راز های رتبه برترها به مقاله برنامه ریزی برای کنکور از همین سایت رجوع کنید. اینجا کلیک کنید و به انتهای مقاله رجوع کنید تا از راز موفقیت رتبه برترها اطلاع پیدا کنید. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مشاوره کنکور کلیک کنید.

بهترین مشاور کنکور پزشکی:

شاید برای شما جای تعجب باشد اما بهتر است بدانید که شما بهترین مشاور کنکور پزشکی برای خود هستید. زمانی شما می توانید بهترین شرایط را برای خود رقم بزنید که به خوبی از خود شناخت پیدا کنید. شما توانایی این را دارید که به بهترین مشاور برای خود تبدیل شوید. اما برای انجام این کار کافی است که یک مشاور را در کنار خود داشته باشید و از او تمامی موارد لازم را بیاموزید. پس از گذشت یک الی دو سال که تجربه خوبی کسب کرده اید می توانید به تنهایی این مسیر را طی کنید.

نظرات شما

 • اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۸

  خیلی خیلی ممنون بابت این توضیحات
  منم نظرم با شما یکی هست باید یک مشاور خوب بتونه درک کنه حال بچه ها رو.

  1
  2
  3
  4

  پربازدیدترین ها