بهترین مشاور تحصیلی در کرج

بهترین مشاور تحصیلی در کرج

۹ آذر ۱۳۹۸ بازدید2,069

کرج به عنوان یکی از پر جمعیت ترین شهرهای ایران و مرکز استان البرز از کیفیت آموزشی خوبی برخوردار است. این شهر با نزدیکی به پایتخت از امکانات آموزشی و فرهنگی خوبی بهره مند می باشد. جوان بودن جمعیت کرج باعث شده تا توجه خاصی بر سطح کیفی آموزش این شهر شود. از این جهت مشاوره و راه درخشیدن فرزندان در بین خانواده ها از اهمیت خاصی برخوردار است. برای اطلاع از بهترین مشاور تحصیلی در کرج باقی مطالب را مطالعه بفرمایید. 

عده خیلی زیادی می پرسند که:

بهترین مشاور تحصیلی در کرج چه کسی است؟

✳️ سابقه کدام کلینیک مشاوره درخشان تر است؟

✅ آدرس بهترین مشاور تحصیلی در کرج را از کجا پیدا کنم؟

✳️ شماره تماس با بهترین مشاور تحصیلی در کرج را چطوری پیدا کنم؟

✳️ و …

پیدا کردن بهترین مشاور تحصیلی در کرج با مدرک رسمی و مشاوران متخصص همراه با مدرک رسمی و تجربه عالی کار بسیار مهمی است. خانواده ها زحمت می کشند تا فرزندان خود را در جایگاه های بالا و مهم ببینند. منتها عده ای هستند که از این موارد سوء استفاده می کنند.

در کرج به دلیل استقبال خیلی خوب خانواده ها از مراکز مشاوره برای دریافت مشاوره تحصیلی، عده ای از این کار سودجویی می کنند. بدون در نظر گرفتن روحیات فرزند شما تنها با ارائه برنامه ای پیش پا افتاده با سرنوشت فرزند شما بازی می کنند و ادعا می کنند بهترین مشاور تحصیلی در کرج هستند.

حرفه مشاوره جزء حرفه ی معلمی است. معلم ها از ارزش و جایگاه بالایی در جامعه برخوردارند و تحت هیچ شرایطی برای کسب چند کاغذ به ارزش ریال، سرنوشت دانش آموز را تباه نخواهند کرد. از والدین و شما دانش آموز محترم درخواست می شود که در انتخاب بهترین مشاور تحصیلی در کرج دقت لازم را داشته باشید.

اصل مهمی که باید دانش آموز ها و والدین شان مطلع باشند:

🧿 اصلی وجود دارد به نام ” اصل تفاوت های فردی “. این به معنای تفاوت در تک تک انسان هاست.

🧿 توجه کنید که بند انگشت شما چقدر کوچک است که همه انسان ها در این مورد با یکدیگر متفاوتند؟

🧿 آن وقت انتظار دارید دو نفر با میلیارد تفکراتی که در ذهن دارند می توانند اهداف یکسانی داشته باشند؟

🧿 آیا برای دو دانش آموز با رویاهای متفاوت می بایست یک برنامه تحصیلی یکسان تجویز کرد؟

🌀 با اندکی تفکر و توجه درخواهید یافت که هیچ گاه دو انسان شبیه به هم نخواهند بود و باید با هر کدام به روش مناسب او برخورد کرد.

🌀 زمانی که با این دید با دانش آموز وارد صحبت شویم، تمامی استعدادهای آنها را می توانیم شکوفا کنیم. بهترین مشاور تحصیلی در کرج درخواهد یافت نیازی نیست دانش آموز به سراغ رشته ای بروند که اصلا علاقه مند نیست. بلکه به سمت استعدادی که خداوند در وجودش قرار داده هدایت می کند.

🌀 شناخت این کار تخصص های لازم خود را می طلبد. نیاز خیلی اساسی دارد که اطلاعات مشاوران بروز باشد تا دانش آموزان را بشناسند.

🌀 تخصص مشاوران مجموعه کنکور تاک در شناسایی دانش آموز ها می باشد. زیرا با تعداد زیادی مراجعه کننده و دانش آموز در ارتباط هستند و دوره های بروز رسانی اطلاعات را در زمان های مقرر شرکت می کنند.

🌀 بهترین مشاور تحصیلی در کرج، جدیدترین و بروزترین استانداردهای دنیا که با تلفیق تئوری و عمل منجر به معرفی بهترین شاخه برای تحصیل یا کار به دانش آموز شود.

🌀 این امکانات را با برقراری تماس تصویری و صوتی از هر جای ایران در اختیار شما قرار می دهیم.

این کدام مرکز مشاوره است که به صورت غیر حضوری مشاوره می دهد؟

🌀 مجموعه کنکور تاک متشکل از افراد با تجربه که سابقه زیادی در تربیت رتبه های برتر منطقه و کشوری در کنکور ریاضی، کنکور تجربی و کنکور انسانی را داشته اند. مجموعه کنکور تاک متشکل از مشاوران تحصیلی با سابقه ۱۲ سال و مشاور بالینی با سابقه ۲۵ سال فعالیت می کند.

🌀 این مجموعه متشکل از اساتید مشاور خانم و آقا با استفاده از جدیدترین روش ها از شما دانش آموز کنکوری پشتیبانی می کنند.

🌀 اساتید مشاوری که با مجموعه کنکور تاک همکاری می کنند تحصیل کرده های دانشگاهی نظیر دانشگاه فردوسی مشهد هستند. مشاوران مجموعه کنکور تاک در مدارس مطرح شهر مشاوره می دهند که این خود مستندی است برای پیوسته در ارتباط بودن با دانش آموزان. هر کدام از مشاوران این محموعه جزء بهترین مشاور تحصیلی در کرج هستند.

بهترین مشاوره تحصیلی کرج

بهترین مشاوره تحصیلی کرج

🌀 بستری فراهم کرده ایم که امکان برقراری تماس صوتی یا تصویری با مشاور از هر جایی که باشید، بدون حضور فیزیکی وجود داشته باشد. امکانی که خیلی از هزینه ها را اعم از زمانی و ریالی در هر نوبت مشاوره کاهش می دهد و کیفیت را ارتقا می بخشد. برگزاری جلسات غیر حضوری (آنلاین) با دانش آموز و والدین ایشان برای مشاوره تحصیلی چه به با والدین و چه تنها با دانش آموز.

مواردی که در جلسات غیر حضوری مشاوره صحبت می شود:

✔️ برگزاری جلساتی که والدین از چگونگی برخورد با یک دانش آموز کنکوری می بایست مطلع شوند.

✔️ هماهنگی بهتر والدین با دانش آموز کنکوری در ایام کنکور.

✔️ اطلاع از لیست غذاهایی که به هیچ عنوان نباید برای فرزندشان طبخ کنند.

✔️ ارائه جدیدترین روش های مطالعه برای دروس کنکور.

✔️ صحبت درباره ی راز مشترک موفقیت رتبه برترهای سال های گذشته.

✔️ ارائه برنامه شخصی برای خود دانش آموز بر اساس علاقه مندی ها، اهداف، رویاها و خصوصیات شخصی و خانوادگی با بهترین مشاور تحصیلی در کرج. ( کافی است بدانید با شناخت خانواده دانش آموز و اطلاع از رابطه بین والدین و فرزند، نیمی از رمشکلات حل می شود).

✔️ مشاوره برای تهیه بهترین کتاب های کمک درسی برای کنکور.

✔️ ارائه جدیدترین استاندارد های شرایط اتاق مطالعه

✔️ ارائه برنامه ای خاص برای ورزشکارانی که حرفه ای ورزش می کنند بدون اینکه به ورزش و درس شان لطمه بزنند.

✔️ مشاوران با والدین شما صحبت می کنند و به شما کمک می کنند تا از حساسیت های والدین به دور باشید.

✔️ انگیزه و امید برای پیشروی و رقم زدن بهترین نتایج در کنکور بر اساس واقعیات نه تخیل.

تعهد مشاور نسبت به دانش آموز:

💢 مشاوران تمام اطلاعاتی که برای پیشرفت و رشد تحصیلی یک دانش آموز نیاز است را در اختیار شما قرار می دهند.

💢 تمام روش های جدید و پر کابرد که برای درک بهتر مطالب نیاز است را با شما به اشتراک می گذارند.

💢 انگیزه شما را بالا می برند و از جهت روحی شما را تامین و حمایت می کنند.

💢 و …

در صورتی که از افراد زیر هستید لطفا درخواست مشاوره نفرمایید:

💢 به گفته های مشاور نمی توانید اعتماد کنید.

💢 هم زمان صحبت های مشاور، معلم، اقوام و … را گوش می دهید. (دوست دارید همه را انجام دهید ولی سرانجامی جز سردرگمی ندارد.)

💢 به جای اینکه عمل کنید، فکر می کنید و ترس دارید از انجام کارها.

💢 دانش آموز لج بازی هستید و به حرف کسی گوش نمی دهید.

💢 و …

در صورتی که از افراد زیر هستید حتما درخواست مشاوره بدهید:

📌 اهل مطالعه هستید ولی نمی دانید چطوری شروع کنید؟

📌 اهل عمل هستید و به اصطلاح کاری و پر تلاش هستید. اما نمی دانید از کجا شروع کنید؟

📌 رویاهای بزرگی دارید و دوست دارید یک نفر به شما کمک کند.

📌 اگر به صحبت های فردی که تخصص آن تحویل دانش آموز به بهترین دانشگاه ها می باشد ایمان دارید، حتما از بهترین مشاور تحصیلی در کرج بهره مند شوید.

📌 و …

لطفا مطلب زیر را مطالعه نکنید:

🚫 در صورتی که شما از بهترین مشاور کنکور در کرج استفاده نکنید، به رتبه مد نظرتان می رسید اما نه با اولین مرتبه شرکت در کنکور. مگر اینکه شما حداقل یک سال پشت کنکور صبر کنید و خودتان را بشناسید و دوباره هزینه های سنگین و شرایط سخت و بد کنکور را دوباره تکرار کنید.

🚫 اما شما به کمک بهترین مشاور تحصیلی در کرج که مجموعه کنکور تاک در اختیار شما قرار می دهد، می توانید از تمامی این موانع عبور کنید. روش درس مطالعه کردن را بیاموزید، از راز موفقیت رتبه برترهای سنوات گذشته که توسط مشاوران تحت عنوان پزشک، مهندس، معلم، قاضی و … به جامعه تقدیم شده اند، مطلع شوید.

🚫 این را به خاطر داشته باشید که زمان در عصر حاضر بسیار اهمیت دارد. شما برای ذخیره زمان و استفاده بهینه از زمان می توانید از بهترین مشاور تحصیلی در کرج بهره مند شوید. شما به این موضوع توجه کنید که یک بار فرصت قبولی در آزمون ورودی به تیزهوشان، نمونه دولتی و حتی کنکور را دارید. زمان که بگذرد سخت می شود جبران کرد. سعی نکنید روی آینده تان شرط بندی کنید.

🚫 شما هم مثل خیلی از دوستان تان که وضعیت درسی خوبی دارند و بدون دغدغه پیشروی می کنند، پیش بروید. از این قافله عقب نمانید و از تجربه بهترین مشاور تحصیلی در کرج استفاده کنید تا علاوه بر ورود به دانشگاه مورد علاقه، خودتان را هم کشف کنید.

حوزه فعالیت های مجموعه کنکور تاک:

بهترین مشاوره تحصیلی در کرج

بهترین مشاوره تحصیلی در کرج

✔️ استعدادیابی دانش آموز در هر سن و دوره تحصیلی

✔️ مشاوره تحصیلی، مشاوره کنکور و انتخاب رشته در پایه نهم

✔️ مشاوره تحصیلی کنکور برای رشته های ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان

✔️ مشاوره برای قبولی در آزمون های تیزهوشان و نمونه دولتی

✔️ برگزاری جلسات و سمینارهای انگیزشی

✔️ برگزاری سمینارهای آموزشی برای کنکور

مرکز مشاوره در کرج:

به دلیل بالا بودن هزینه های مشاوره حضوری در کرج به فکر راه اندازی بستری بودیم تا با هزینه کمتر و بدون فوت وقت به مشاوران دسترسی داشته باشید. بدون پرداخت هزینه بابت حمل و نقل و تنها با به همراه داشتن موبایل می توانید از هر جایی که هستید به صورت تصویری با مشاور صحبت کنید. زمان و هزینه های کناری که در سال کنکور به شدت مهم است را با کنکور تاک جبران کنید.

مشاوره تحصیلی عالی در کرج:

یکی از بهترین تیم های مشاوره کنکور با کادری با سابقه ۱۲ ساله مشاوره تحصیلی آماده پشتیبانی از داوطلبان کنکور در هر شرایطی که هستند. مجموعه کنکور تاک با به همراه داشتن مشاور بالینی، مشاور تحصیلی خانم و مشاور تحصیلی آقا همان طور که رتبه برترهای بسیاری تا به حال تحویل جامعه داده است، از این پس هم از شما رتبه برتر می سازد اگر به گفته های مشاوران ایمان داشته باشید.

مشاوره تحصیلی کنکور در کرج:

یکی از مهمترین عوامل در تعیین نتیجه کنکور، محیط مطالعه و خانواده داوطلب است. خیلی از مواقع پیش می آید که شما با مشاور صحبت می کنید و از شما می خواهد تا پدر و مادر شما هم در جلسه مشاوره حضور داشته باشند. اما به دلیل مشغله زیادی که والدین دارند این امکان وجود ندارد.

یا حتی بعضی مواقع مشاور می خواهد از محیط مطالعه شما دیدن کند تا از استاندارد بودن یا نبودن آن اطلاع پیدا کند. اما به دلیل پر هزینه بودن این مورد نمی شود مشاور در منزل شما حضور پیدا کند.

همه این مشکل ها را می توان با مشاوران کنکور تاک بر طرف کرد. بدون حضور مشاور در منزل شما می توانید با تماس تصویری این مشکلات را حل کنید و جلسه مشاوره را در منزل خود با حضور پدر و مادرتان در همان زمانی که در منزل تشریف دارند تجربه کنید. با این کار خیلی از هزینه ها از اعم از ریالی و زمانی تلف نخواهد شد. دیگر نگران مشاور با تجربه نباشید.

مشاور تحصیلی تلفنی:

مشاوره ها به صورت نلفنی و بدون حضور در کلینیک مشاوره باعث ذخیره زمان خواهد شد. خیلی از هزینه ها اعم جابجایی را در بازه خروج از منزل تا به کلینیک را می توانید با مشاوره غیر حضوری کنکور تاک صرفه جویی کنید. دیگر هوای گرم، سرد، بارانی، آلوده و … مجبور به خروج از منزل نخواهید بود.

مجموعه کنکور تاک از بهترین مشاوران منطقه دعوت به همکاری کرده است.

کنکور تاک در تلاش است تا کنکور را آسان جلوه دهد.

1
2
3
4

پربازدیدترین ها