درخشیدن بین افراد

درخشیدن بین افراد

۹ تیر ۱۳۹۸ بازدید22

درخشیدن بین افراد از قواعد ساده ای برخوردار است. زمانی که شما شروع به حرکت در این راه کنید خواهید فهمید که داشتن هدف، صبر، پشتکار، ایمان به رسیدن از واجبات این مسیر است. این داستان کوتاه را مطالعه بفرمایید تا بهتر متوجه شوید.

از بین هزاران زغال سنگی که در طبیعت وجود دارند فقط تعداد اندکی به الماس تبدیل می شوند. در میان بی نهایت سنگ مرمر موجود فقط آن دسته از مرمر ها که ضربات حکاک را تحمل می کنند به مجسمه زیبا تبدیل می شوند و باقی مرمر ها سنگ فرش می شوند که مردم از روی آن عبور می کنند.

انتخاب با شماست و این شما هستید که مجسمه باشید و الماس، که شما را ستایش کنند یا اینکه سنگ فرش باشد و مردم از روی شما عبور کنند.

راه الماس شدن و رتبه برتر شدن در دستان مشاور کنکور است و می توانید خوش بدرخشید که دیگران شما را ستایش کنند.

پله پله تا موفقیت:

برای اطلاع از ریز جزئیات ناب کنکوری می توانید از سری جلسات پله پله تا موفقیت الیاس باقرزاده استفاده کنید.

جلساتی که شما با دنبال کردن آنها می توانید از نکات ریز مشاوره کنکور مطلع شوید. باعث افتخار ما می باشد با مطالعه مطالب ما در صفحه اصلی، از مشاوره تحصیلی برخوردار شوید.

تلاش ما بر این است تا همه فردی را داشته باشند تا همیشه پشتیبان روحی و درسی خوبی برای موفقیت شان در کنکور باشد. تلاش ما بر این است تا کنکور با عدالت بیشتری برگزار شود و همه از مشاور استفاده کنند.

شما می توانید سری جلسات پله پله تا موفقیت را برای اطلاع از نکات ناب شرایط اتاق مطالعه، نحوه مطالعه تک تک دروس و بهترین تستی منابع کنکور دنبال بفرمایید.

یکی از عواملی که بسیار در ارتقاء درخشش شما می کند، امید به هدفی ست که در ذهن تان دارید. خیلی از افراد بزرگ وقتی درخشیدن بین افراد را تجربه می کنند تازه متوجه می شوند که اصل زندگی چگونه است. اصل زندگی این است که تو برای این به دنیا آمده ای تا به رویای در ذهن ت لباس واقعیت بپوشانی. تو برای این به دنیا آمده ای تا بدرخشی جئن تو از جنس خدایی و اشرف مخلوقات.

افراد موفق همان افراد نترس هستند:

افراد شجاع

افراد شجاع

زمانی که زندگی نامه افراد را مطالعه می کنی متوجه این موضوع می شوی که تو هم مثل این افراد ویژگی هایی داری برای نمایش دادن. تو هم استعداد این را داری تا الگو برای خیلی از بچه ها باشی و بچه ها آرزوی آن را داشته باشند تا روزی مثل شما باشند. اما وجه مشترک بین افراد موفق جسارت و نترس بودن شان است.

نترس فردی است که در عین حال که می ترسد باز هم پیش می رود. انسان جسور کاری می کند که خیلی از افراد قادر به انجام آن نیستند. این دلیلی است که تعدادی در زندگی شان پیشرفت زیادی می کنند. اما این موضوع را هیچ موقع فراموش نکنید که افراد نترس در ازای ریسکی که می کنند تمام طبعات آن را می پذیرند. اگر توانایی این را دارید که مسئولیت کارهای خود را به دست بگیرید، می توانید به جای خوبی برسد.

تفاوت افراد موفق در مقایسه با انسان های عادی در اختلاف میزان تلاش است. انسان های موفق با تلاش بیشتر و تجربه شرایط متفاوت در مدیریت خود خبره شده اند. این ها خود عواملی هستند که افراد به راحتی بین جوامع خود بدرخشند. دلیل ایستادگی این افراد داشتن هدف و انگیزه است. شما هم هدف داشته باشید و پیوسته به هدفتان توجه کنید. آن وقت شما هم فرد موفقی خواهید شد. درخشیدن بین افراد جوامع کار راحتی است فقط می بایست قوانین آن را رعایت کنید.

1
2
3
4

پربازدیدترین ها

بهترین مشاوره کنکور تجربی

۲۲ تیر ۱۳۹۸
|
1,469 بازدید

روش درس خواندن برای امتحان

۲۴ تیر ۱۳۹۸
|
1,437 بازدید

موفقیت در کنکور در زمان کم

۲۴ تیر ۱۳۹۸
|
1,345 بازدید