درخشیدن بین افراد اینگونه است…

درخشیدن بین افراد اینگونه است…

۱۷ مهر ۱۳۹۸ بازدید182

درخشیدن بین افراد از قواعد ساده ای برخوردار است. زمانی که شما شروع به حرکت در این راه کنید از واجبات مسیر آگاه می شوید. داشتن هدف، صبر، پشتکار، ایمان به رسیدن از واجبات این مسیر هستند. این داستان کوتاه را مطالعه بفرمایید تا بهتر متوجه شوید.

از بین هزاران زغال سنگی که در طبیعت وجود دارند فقط تعداد اندکی به الماس تبدیل می شوند. در میان بی نهایت سنگ مرمر موجود فقط تعدادی مجسمه می شوند. مرمر هایی که ضربات حکاک را تحمل می کنند به مجسمه زیبا تبدیل می شوند. باقی مرمر ها سنگ فرش می شوند که مردم از روی آن عبور می کنند.

انتخاب با شماست و این شما هستید که مجسمه باشید و الماس، که شما را ستایش کنند. یا اینکه سنگ فرش باشید و مردم از روی شما عبور کنند. به نظر شما درخشیدن بین افراد کدام یک را می طلبد.

راه الماس شدن و رتبه برتر شدن در دستان مشاور کنکور است. مشاور راه درخشیدن را به شما نشان می دهد. مشاور کنکور به شما آموزش می دهد که چگونه مثل الماس خوش بدرخشید.

پله پله تا موفقیت:

برای اطلاع از ریز جزئیات ناب کنکوری می توانید از سری جلسات پله پله تا موفقیت استاد الیاس باقرزاده استفاده کنید. جلساتی که شما با دنبال کردن آنها می توانید از نکات ریز مشاوره کنکور مطلع شوید. باعث افتخار ما هست که با مطالعه سایر مطالب در صفحه اصلی، از مشاوره تحصیلی برخوردار شوید.

تلاش ما بر این است تا همه فردی را داشته باشند تا همیشه پشتیبان روحی و درسی خوبی برای موفقیت شان در کنکور باشد. تلاش ما بر این است تا کنکور با عدالت بیشتری برگزار شود و همه از مشاور استفاده کنند.

شما می توانید سری جلسات پله پله تا موفقیت را برای اطلاع از نکات ناب شرایط اتاق مطالعه، نحوه مطالعه تک تک دروس و بهترین منابع تستی کنکور دنبال بفرمایید.

یکی از عواملی که بسیار در ارتقاء درخشش شما می کند، امید به هدفی ست که در ذهن تان دارید. خیلی از افراد بزرگ وقتی درخشیدن بین افراد را تجربه می کنند تازه متوجه می شوند که اصل زندگی همین است. اصل زندگی این است که تو برای این به دنیا آمده ای تا به رویای در ذهن ت لباس واقعیت بپوشانی. تو برای این به دنیا آمده ای تا بدرخشی چون تو از جنس خدایی و اشرف مخلوقات.

افراد موفق همان افراد نترس هستند:

افراد شجاع

افراد شجاع

زمانی که زندگی نامه افراد بزرگ را مطالعه می کنی متوجه چیز خاصی می شوی. متوجه می شوی که تو هم مثل این افراد ویژگی هایی داری برای نمایش دادن. تو هم استعداد این را داری تا الگو برای خیلی از بچه ها باشی و بچه ها آرزوی آن را داشته باشند تا روزی مثل شما باشند. این را بدان که وجه مشترک بین افراد موفق، جسارت و نترس بودن شان است. تو هم برای درخشیدن بین افراد اطراف خودت باید جسور باشی.

نترس فردی است که در عین حال که می ترسد باز هم پیش می رود. انسان جسور کاری می کند که خیلی از افراد، قادر به انجام آن نیستند. این دلیلی است که تعدادی در زندگی شان پیشرفت زیادی می کنند. اما این موضوع را هیچ موقع فراموش نکنید که افراد نترس در ازای ریسکی که می کنند تمام طبعات آن را می پذیرند. اگر توانایی این را دارید که مسئولیت کارهای خود را به دست بگیرید، می توانید به جای خوبی برسید.

افراد موفق چه کسانی هستند:

تفاوت افراد موفق در مقایسه با انسان های عادی در اختلاف میزان تلاش شان است. انسان های موفق با تلاش بیشتر و تجربه شرایط متفاوت در مدیریت خود خبره شده اند. این ها خود عواملی هستند که افراد به راحتی بین جوامع خود بدرخشند. دلیل ایستادگی این افراد داشتن هدف و انگیزه است. شما هم هدف داشته باشید و پیوسته به هدفتان توجه کنید. آن وقت شما هم فرد موفقی خواهید شد. درخشیدن بین افراد جوامع کار راحتی است فقط می بایست قوانین آن را رعایت کنید.

اگر هدف شما رسیدن به رتبه خوب و رشته مد نظرتان است باید در مسیر درست حرکت کنید. مسیر درست توجه به صحبت های دیگران نیست. مسیر درست توجه به ندای درونی و تجربه یک مشاور است.

درخشیدن بین افراد در صورتی امکان دارد که عاشق هدف تان باشید. درباره ی تجربه پروازی که قراره داشته باشید با مرغ ها مشورت نکنید. عقاب ها را بیابید و با آنها مشورت کنید تا تجربه آنها از درخشیدن بین افراد زمان خودشان را بشنوید.

1
2
3
4

پربازدیدترین ها