گروه درسی تلگرام

گروه درسی تلگرام

۱۹ اسفند ۱۳۹۸ بازدید1,269

یکی از بهترین و آسان ترین روش هایی که برای دانش آموزها کاربرد دارد، آموزش از راه دور می باشد. آموزشی که نیاز به حضور در موسسات نمی باشد و می توان به راحتی از منزل موارد مورد نیاز را آموزش ببینید. تلگرام از آن دسته آموزش های از راه دور است که می توان با عضویت در گروه درسی تلگرام مورد نیاز، مفاهیم مبهم را رفع ابهام کرد.

از جمله مواردی که کمک زیادی به دانش آموز ها کرده و هزینه ای هم نداشته، گروه درسی تلگرام برای رشته انسانی، گروه درسی تلگرام برای رشته ریاضی و گروه درسی تلگرام برای رشته تجربی است. گروه هایی که با ارائه روش های مطالعاتی برای تک تک دروس، برنامه زمان بندی تست زنی، چیدمان وعده های مطالعاتی و … از دانش آموزان حمایت می کنند.

یکی از مهمترین موارد درباره ی گروه درسی تلگرام که در آن عضو هستید، انتشار مطالب در زمان های خاص است. دانش آموزان به واسطه پیوسته مطالعه کردن، در ساعت خاصی از شبانه روز امکان بازدید از گروه را دارند. لذا گروهی که در طول شبانه روز در ساعت خاصی تعداد مشخصی مطلب را منتشر کند بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد.

گروهی را در تلگرام به شما معرفی می کنم که دقیقا طبق زمان بندی خاصی مطلب منتشر می کند. شما می توانید با خیالی راحت در آخر شب تعداد مشخصی از پست های منتشر شده را مطالعه کنید و در صورت عدم چک کردن به موقع گروه درسی تلگرام، با تعداد زیادی مطلب مواجه نشوید.

گروه چت درسی یازدهم:

سال یازدهم یکی از مهمترین سال ها در دوره متوسطه دوم است. سهم قابل توجهی از تست های کنکور را سال یازدهم به خود اختصاص داده است. به واسطه مطالب مهمی که در این سال آموزش می بینید و تست های مفهومی که طراحی می شوند، امکان کج فهمی بسیار بالاست. گروهی را به شما معرفی می کنیم تا با عضویت در آن از مطالب مفید هر درس مطلع شوید. می توانید سوالاتی که دارید را عنوان کنید و جواب آن را دریافت بفرمایید.

گروه درسی یازدهم:

گروه درسی یازدم در تلگرام به آدرس https://t.me/konkurtak_com را به شما معرفی می کنم تا جز بهترین گروه درسی تلگرام باشد که تا حالا از آن استفاده کرده اید.

گروه تلگرام کنکوری های ۹۹:

شما با عضویت در این گروه می توانید از طرح های مشاوره ای مطلع شوید و بهترین مورد را خریداری بفرمایید. طرح های مشاوره ای همراه با پشتیبانی رتبه برترها در رشته انسانی، تجربی و ریاضی را از کنکور تاک دریافت کنید. گروه درسی تلگرام همراه با مطالب انگیزشی و آموزشی که تکنیک های تست زنی را به خوبی در آن فرا خواهید گرفت. اگر برنامه درسی خاصی ندارید و سر در گم هستید می توانید با عضویت در گروه درسی تلگرام کنکور تاک، از پشتیبانی رتبه برترها بهره مند شوید. هدف ما بودن در کنار شما است تا ثابت کنیم به روش هایی که به شما گفته می شود، می توان سد کنکور را کنار گذاشت.

 

بهترین ها را برای شما آرزو می کنم

1
2
3
4

پربازدیدترین ها