گروه تلگرام کنکور

گروه تلگرام کنکور

۲۱ بهمن ۱۳۹۸ بازدید6,594

یکی از بهترین و آسان ترین راه هایی که به ما کمک می کنه تا از مطالب بِروز درباره کنکور مطلع بشیم، یک گروه تلگرام کنکور خوبه. وقتی خیلی از اطلاعاتی که به راحتی قابل دسترسه و میشه تو گروه تلگرام کنکور پیدا کرد، چرا آدم بره سراغ گوگل؟ خیلی راحت و آسون می تونین از نکته های کنکوری و میانبر هایی که بچه های رتبه برتر استفاده کردن شما هم استفاده کنین.

دنبال گروه تلگرام کنکور باشین که رتبه برترها اون رو مدیریت می کنن و از تجربیات شون به شما میگن. هر سوالی که بابت دروس عمومی و تخصصی داشته باشین می تونین تو گروه تلگرام کنکور پیدا کنین. فرقی نمی کنه رشته تون تجربی، ریاضی، انسانی و یا حتی منحصرا زبان باشه. فقط کافیه وارد گروه بشین و از اطلاعات خوبی که رتبه برترها گذاشتن استفاده کنین.

گروه تلگرام کنکور تجربی:

یک گروه خوب به شما معرفی می کنم که مطالب شون هم بروزه و هم در طول روز در زمان خاص مطلب جدید منتشر می کنن. این طور نیست که شما با باز کردن تلگرام با حجم زیادی از مطلب نخونده مواجه بشین. مطمئن هستین که آخر شب هم تلگرام رو چک کنین، چند تا مطلب هست که تو زمان کم میشه مطالعه شون کرد.

نکته های تستی درباره زیست، شیمی، ریاضی، فیزیک و همه درس های عمومی اعم از ادبیات، زبان، عربی، معارف که خیلی کاربردی و مفیدن رو راحت اینجا پیدا کنین. می دونم شما هم مثل خیلی از افراد دنبال یک گروه تلگرام کنکور خوب می گردین که بشه خیلی چیزها رو توش یاد گرفت. من به شما تیم کنکور تاک رو معرفی می کنم که بتونین از تجربه مشاوران با سابقه و نیروی جوان رتبه برتر استفاده کنین. می تونین به این آدرس مراجعه کنین و خیلی از نکات ناب و آسان که تا حالا از اون بی خبر بودین یاد بگیرین. https://t.me/konkurtak_com

گروه تلگرام کنکور

گروه تلگرام کنکور

گروه تلگرام کنکور انسانی:

یکی از فعال ترین گروه های تلگرام رو به شما معرفی می کنم تا بتونین به بهترین شکل ممکن خیلی چیز ها رو از اون یاد بگیرین. گروه تلگرام کنکور به آیدی https://t.me/konkurtak_com در همه رشته ها مدیر داره که هر کدوم از این مدیر ها رتبه برترهایی رو دارن که کلی مطلب آماده می کنن تا شما استفاده کنین. گروه تلگرام کنکور تاک با یک تیم عالی و با تجربه تشکیل شده از مشاوران و رتبه برترهای انسانی، در طول روز و در زمان های مشخص برای گروه مطالب و نکات تستی ناب می فرستن. خیلی از رتبه برترهایی که الآن در این گروه فعالیت می کنن به خاطر این بوده تا ارتباط شون رو با مجموعه حفظ کنن و به شما ثابت کنن که اونا هم از همین مطالب استفاده می کردن.

گروه تلگرامی کنکور:

هدف از تشکیل این گروه تلگرام کنکور این بوده تا بچه ها دغدغه ای برای مبهم موندن سوالات شون نداشته باشن. خیلی اوقات با یک توضیح راحت ولی با دیدی متفاوت، میشه یک موضوع رو به راحتی درک کنین. البته این مسئله نیاز به تجربه داره و هر کسی نمی تونه ادعا کنه می تونه این کار رو انجام بده. تیم کنکور تاک در گروه تلگرام کنکور به آدرس https://t.me/konkurtak_com به سوالات شما با مطالبی که می ذاره جواب میده.

گروه کنکوری های ۹۹:

گروه تلگرام کنکور

گروه تلگرام کنکور

دنبال این هستین که خیلی از مطالب رو که برای شما مبهم هست رو یاد بگیرین؟ کسی نیست تا مطالب چالش بر انگیز بگه تا احساس تلسط در اون درس کنین؟ خیلی راحت می تونین با https://t.me/konkurtak_com به تمام چیزهایی که می خواین برسین. ما در این گروه به شما آموزش می دیم از نکاتی که بقیه غافل هستن شما غافل نباشین. توی این گروه بچه های رتبه برتر فعالیت می کنن و تجربیات شون رو به شما انتقال میدن.

گروه تلگرام کنکور ۹۹:

اگر دوست دارین که عضو یک گروه باشین که مطالب آموزنده و کاربردی باشه، به شما توصیه می کنم وارد مجموعه کنکور تاک بشین و از سوالات درسی، مطالب انگیزشی، نکته های کنکوری، چالش درسی و … استفاده کنین. حسودی نکنین و بذارین دوستاتون هم از این مطالب بهره مند بشن.

چت روم پشت کنکوری ها:

یکی از جذاب ترین و داغ ترین فضاهای پشت کنکوری ها، در میان گذاشتن اتفاقات کنکور های تجربه شده است. اگر دنبال این هستی که از تجربه دیگران استفاده کنی و اون ها رو تجریه نکنی، برو تو همون آدرس که بالاست.

1
2
3
4

پربازدیدترین ها