مشاوره کنکور خارج از کشور

مشاوره کنکور خارج از کشور

۱ آبان ۱۳۹۸ بازدید2,438

کنکور خارج از کشور چیست:

✅ شاید برای بعضی از شما سوال باشد که کنکور خارج از کشور چیست؟ و برای چه کسانی برگزار می شود؟ یا حتی شرایط شرکت در کنکور خارج از کشور چیست؟

✅ با ما همراه باشید تا مثل دیگر مقالات مان، اطلاعات خوبی از این نوع کنکور هم بدست آورید.

✅ از آنجایی که خیلی از ما علاقه داریم خارج از کشور تحصیل کنیم شاید به خاطر چشم و هم چشمی، شاید امکانات آموزشی بهتر، شاید کلاس کاری بالا و یا هر چیز دیگه ای. این دلایل باعث شده تا بعضی به تحصیل خارج از کشور رو بیارند تا به این طریق به کشورشان برگردند.

✅ کنکور خارج از کشور برای ایرانی های مقیم سایر نقاط دنیاست که تمایل دارند پس از اتمام تحصیلات به کشورشان بازگردند. پس از کسب نمرات قبولی می توانند در دانشکاه های ایران پذیرش بگیرند.

✅ پس تا اینجا این ابهام برطرف شد که کنکور خارج از کشور پلی نیست که شما را برای ادامه تحصیل خارج از ایران برساند. بلکه راهی است تا هم وطنان ما برای ادامه تحصیل در دانشگاه های ایران به کشورشان بازگردند.

✅ اگر برداشت شما این بوده که این کنکور راهی ست تا به خارج از کشور بروید؛ شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر مقالات مربوط به حداقل معدل، سوابق تحصیلی و مدرک زبان را مطالعه کنید.

✅ همچنین حداقل هزینه برای زندگی در کشور مقصد را برآورد کنید. این موارد همه ساله تغییر می کنند و شما با جستوجو می توانید بروز ترین مطالب را کسب کنید. تحقیق کنید تا مطلع شوید چقدر به اهداف تان نزدیک هستید؟

پیشنهاد:

پیشنهاد ما برای کسانی که هنوز کشور مقصد را انتخاب نکرده اند، کشورهایی است برای ورود شرایط آسانی را می خواهند؛ کشور هایی که جمعیت شان پیر است، نیاز به نیروی کار جوان دارند، مساحت کشور زیاد ولی جمعیت کم و …

منابع کنکور خارج از کشور:

به لحاظ منابع درسی و بودجه بندی درسی تفاوتی بین کنکور سراسری داخل کشور و خارج از کشور نیست. اگر سال ۹۸ جزء افرادی هستید که کنکور نظام قدیم دارید می توانید از مقالات مربوط به رشته خود در همین سایت استفاده کنید و از منابع مطلع شوید.

بنابراین برای اطلاع از تعداد سوالات هر درس با توجه به نظام آموزشی خود به بودجه بندی مربوطه رجوع کنید.

در این بخش دروس تخصصی و عمومی بر اساس نظام جدید را مشاهده می کنید:

دروس عمومی کنکور ۹۸
کنکور خارج از کشور

کنکور خارج از کشور

در ادامه:

دروس تخصصی علوم ریاضی
کنکور خارج از کشور

کنکور خارج از کشور

دروس تخصصی علوم تجربی
کنکور خارج از کشور

کنکور خارج از کشور

دروس تخصصی علوم انسانی
کنکور خارج از کشور

کنکور خارج از کشور

کنکور تاک:

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید وارد صفحه اصلی سایت شوید. برای دریافت مشاوره کنکور می توانید با ثبت نام در بخش درخواست مشاوره، از اطلاعات مجموعه کنکور تاک بهره ببرید. آرزوی ما این است تا با راه اندازی این مجموعه، همه دانش آموزان از مشاوره بهره مند شوند و عدالت در سطح بالاتری برقرار شود.

مجموعه کنکور تاک متشکل از مشاوران جوان و با تجربه آقا و خانم با سابقه ۱۲ سال مشاوره تحصیلی و ۲۵ سال مشاوره بالینی آماده پشتیبانی از شما دانش آموزان کنکوری است. مشاوران کنکور تاک با ارائه برنامه درسی بر اساس شخصیت و شرایط تحصیلی شما، می توانند آرامش در مطالعه را برای شما به ارمغان بیاورند. شرایط مطالعه تک به تک درس ها را به شما آموزش می دهن. تکنیک های تست زنی و تست خوانی را خواهید آموخت. برنامه ای به شما ارائه می دهند تا همراه با زمان برای تفریح، ورزش، استراحت مناسب و مطالعه ای که بازدهی بالا داشته باشد.

مشاوره تلفنی کنکور:

مجموعه کنکور تاک هم به صورت تلفنی و هم آنلاین آمادگی برقراری ارتباط با دانش آموزان را از هر جای ایران دارد.

مشاوره تحصیل در خارج از کشور:

مجموعه کنکور تاک بر اساس روابطی که با آژانس های مسافرتی دارد، می تواند به شما این امکان را هم بدهد که هم از مشاوره تحصیلی و هم مشاوره تحصیل در خارج از کشور بهره مند شوید.

سوالات کنکور خارج از کشور ۹۸:

شما با دانلود سوالات سال های گذشته کنکور خارج از کشور می توانید به راحتی قالب سوالات را متوجه شوید. می توانید از طریق سایت سازمان سنجش به راحتی سوالات سال های گذشته را دانلود کنید.

موفقیت شما در دستان ماست

1
2
3
4

پربازدیدترین ها