مشاوره کنکور ریاضی

مشاوره کنکور ریاضی

۱ مهر ۱۳۹۸ بازدید2,837

مقدمه ای بر مشاوره کنکور ریاضی:

سلام به عزیزان داوطلب کنکور ریاضی، در پست های قبلی به مشاوره کنکور رشته های مختلف پرداخته ایم و در این مقاله می­­خواهیم به مشاوره کنکور ریاضی بپردازیم و دانسته های مان را با شما به اشتراک بگذاریم. پس با ما تا به انتهای این مقاله باشید و نکته ای را از قلم نیندازید. در پست های بعدی حتما اطلاعات کامل تر و طبق نظرات شما در بخش پرسش و پاسخ پیش خواهیم رفت.

مشاوره کنکور ریاضی چگونه است؟

رشته ی ریاضی از پر مخاطب ترین و پر طرفدارترین رشته ها در کنکور سراسری بوده و دانش آموزانی که به بحث های منطقی، استدلالی، محاسباتی و ذهنی علاقه دارند، در کنکور ریاضی شرکت می­کنند. اما در سال های اخیر دانش آموزان به سمت کنکور تجربی گرایش پیدا کرده اند و از داوطلبان کنکور ریاضی کاسته شده است.

آمارها صحت این موضوع را تایید می­ کنند و نشان می ­دهند که در سال های ۹۵، ۹۶ و ۹۷ تعداد شرکت کننده های کنکور ریاضی رو به کاهش بوده و اما منتظر داوطلبین سال ۹۸ هستیم که آیا این روند را نقض می­ کنند یا نه.

چرا مخاطبان کنکور ریاضی کاهش پیدا کرده اند؟

مهمترین دلیل این کاهش، گاها غیر واقعی نشان دادن درآمد های ناشی از رشته پزشکی ست؛ اما شما با شرکت در کنکور و استفاده از مشاوره کنکور ریاضی، پذیرش دانشگاه و رشته مدنظرتان را قطعی کرده اید و به درآمدهای خیلی خوبی می رسید و پس از ۴ سال دوره مهندسی، وارد بازار کار خواهید شد.

خبر خوبی برایتان دارم اگر فرد پویا و فعالی هستید حتی می ­توانید در طی دوران تحصیل هم کسب درآمد کنید و خرج تحصیل تان را خودتان بدست بیاورید و از همان دوران تحصیل اعتبار کسب کنید. این طور می توانید نسبت به بچه های پزشکی درآمدهای بهتری داشته باشید.

مشاوره کنکور ریاضی

مشاوره کنکور ریاضی

به نظر شما پرچم دار مهندسی خانم ها هستند یا آقایان؟

به خاطر تفکر اشتباه که رشته های مهندسی مردانه هستند و اکثر مخاطبان آن آقایان، خانم ها استقبال کمتری از مهندسی می­کنند. جالب ست بدانید که پرچم دار بعضی رشته های مهندسی، خانم ها با درآمدهایی بالا و فرصت های شغلی بیشتر هستند. بعضی از رشته های مهندسی تاثیر به سزایی را به خاطر ظرافت، دقت و حوصله زیاد خانم ها به خود گرفته و رسیدن به نتیجه ای بهتر و پربازده را مدیون حضور خانم ها بوده است.

آمارها چه می گویند؟

طبق آماری که در سال ۹۶ منوط بر ظرفیت دانشگاه ها بر اساس شرکت کننده های کنکور ریاضی اعلام شده از تقریبا ۲۳۵۰۰۰ نفر ظرفیت با آزمون و بدون آزمون، تقریبا ۶۶۰۰۰ نفر با آزمون به دانشگاه راه پیدا خواهند کرد و می بینید که رقابت در ورود به رشته و دانشگاه مورد علاقه بسیار مهم است و با اختلاف حتی یک تست، ممکن است از رویای خود فاصله بگیرید. اما شما با استفاده از مشاوره کنکور ریاضی می توانید جز تعداد پذیرفتگانی باشید که از نتیجه بدست آمده بسیار خوش حالند.

به دلیل کاهش در تعداد داوطلبان کنکور ریاضی و نیاز بالا به مهندسین متخصص، شما با آگاهی از چند مورد مهم و کاربردی می توانید جز آن دسته تعداد معدود باشید.

تاثیر سوالات عمومی در کنکور ریاضی خیلی بالاست و شما با دانستن یک سری تکنیک ها می توانید رتبه برتر باشید.

تکنیک های تست زنی و تست خوانی:

فهرستی از نکات مورد توجه در کنکور ریاضی را برای شما معرفی خواهیم کرد:

◀️ تکنیک ضربدر منها ( ̶ × )

◀️ هدفگذاری چند از ۱۰ تا

◀️ استراتژی بازگشت

◀️ زمان نقصانی

برای کسب اطلاعات بیشتر از این تکنیک ها می توانید از مقاله مربوط به تکنیک های تست زنی و تست خوانی استفاده کنید.

مشاوره کنکور ریاضی

تیپ سوالات کنکور ریاضی:

از ۲۳۵ سوال در کنکور ریاضی، ۲۰% – ۳۰% آنها ساده هستند و اکثرا به تمامی سوالات پاسخ خواهند داد. ۴۰% – ۶۰% متوسط هستند که با داشتن تسلط نسبی می توانید از پس این تیپ سوالات هم بربیایید. اما ۲۰% – ۳۰% باقی مانده به گروه سوالات سخت و سرنوشت ساز تعلق دارد که برای رسیدن به رتبه برتر، دانشگاه و رشته مد نظر باید وارد رقابت با این تیپ سوالات شوید.

اگر جزء معدود افرادی هستید که می خواهید به رویای رتبه برتر شدن لباس واقعیت بپوشانید، می توانید با مشاوره کنکور ریاضی از همین الآن برای جشن رتبه برتری تان کارت دعوت بفرستید و البته ما را هم فراموش نکنید.

دروس عمومی و تخصصی کنکور ریاضی:

دروس عمومی و تخصصی کنکور ریاضی را برایتان به تفکیک در پی دی اف زیر آورده ایم.

جدول ریاضی

منابع کنکور ریاضی:

 بحث دیگر ما درباره ی منابع کنکور ریاضی ست که به تفکیک نظام قدیم و نظام جدید در جدول زیر آورده شده. نظر سازمان سنجش درباره مهمترین منبع کنکور، کتاب درسی ست ولی این موضوع بر کسی پوشیده نمانده که کتاب درسی به تنهایی برای پیروزی در کنکور ریاضی کافی نخواهد بود.

اما کدام کتاب مناسب برای کنکور است؟ شما می توانید با استفاده از مشاوره کنکور ریاضی از کتاب های کمک درسی بروز هر درس اطلاع پیدا کنید و سمت کتاب های بی کیفیت نروید.

زیرگروه ها و ضرایب دروس کنکور ریاضی:

یکی از مهمترین نکاتی که هر داوطلب کنکور ریاضی می بایست به آن توجه کند ولی به دلیل تخصصی بودن نسبت به آن بی تفاوت می‌باشند، زیرگروه ها و ضرایب دروس ریاضی است. اکثر والدین و داوطلبان کنکور برای آگاهی از این موضوع از تجربه مشاوره کنکور ریاضی استفاده می کنند ولی به طور کلی بخواهیم در این باره توضیحی داشته باشیم، شما باید بدانید قبل از شرکت در کنکور ریاضی خواهان پذیرش در کدام رشته هستید و طبق آن چه ضرایبی از دروس برای رشته مد نظرتان مهم هستند.

در این پی دی اف زیرگروه ها را به تفکیک برایتان آورده ایم و با مثالی از یک زیرگروه برای درک بیشتر و بهتر، مطلب را برایتان روشن کرده ایم. امیدواریم لذت ببرید.

زیرگروه ها و ضرایب دروس کنکور ریاضی

زیرگروه ها و ضرایب دروس کنکور ریاضی

رتبه برترهای کنکور ریاضی چه می‌­گویند؟

خیلی از داوطلبان کنکور ریاضی خواهان اطلاع از تازه ترین تجربه ها هستند و دوست دارند از تجربه رتبه برتر ها استفاده کنند. با توجه به ارتباط دوستانه ای که با رتبه برترها داریم و رابطه ای که هنوز بعد از کنکور با مشاوران شان حفظ کرده اند، سوالاتی را پرسیده ایم که پاسخ آن را به رایگان در اختیار شما قرار می­دهیم.

آیا رتبه برترها هم از مشاور استفاده می کردند؟

جالب است بدانید که بیش از ۹۰% آن ها از مشاور استفاده می کردند و ارتباط آنها به صورت ماهانه و بعضی هم به صورت هفتگی بوده است.

در چه زمینه ای از مشاوره کنکور ریاضی استفاده می‌کردند؟

یکی از وجوه اشتراک تمامی رتبه برترها دریافت برنامه مطالعاتی طبق خصوصیات شخصی خودشان بود و در این بین خانواده ها هم از طریق مشاوران از شرایط فرزندان خود به طور کامل مطلع می شدند و براساس توصیه های مشاوران پیش می‌رفتند.

آیا مشاوره کنکور برای رتبه برترها تاثیر داشت؟

خیلی جالب ست بدانید که همه آنها از اینکه یک مشاور با تجربه از اول راه تا به انتها با آنها بوده و کمک کرده تا قدم بزرگی در زندگی شان بردارند، احساسی وصف نشدنی داشتند و هماهنگی بین خانواده و خود را مدیون تلاش های مشاورشان می‌دانستند.

تیم مشاوره کنکور:

مجموعه کنکور تاک متشکل از مشاوران آقا و خانم با تجربه ۱۲ ساله مشاوره تحصیلی و کنکور، تیم مشاوره کنکور فعال در همه رشته ها می باشد. این تیم مشاوره کنکور با استعداد یابی شما، ارائه برنامه درسی مخصوص دانش آموز و ارائه برنامه درسی با تنوع عالی و بدون خستگی از شما حمایت می کند.

همه چیز درباره کنکور ریاضی:

مشاوره کنکور ریاضی

مشاوره کنکور ریاضی

خیلی از موارد درباره کنکور ریاضی را می توان نام برد. روش های کنترل استرس سر جلسه کنکور، برنامه ریزی برای درس خواندن منظم و کاربردی، نحوه مطالعه تک تک دروس اختصاصی و عمومی و … را می‌توان از این موارد نام برد. ساعت مطالعه در طول روز، اولویت شروع درس خواندن با اختصاصی ها یا عمومی ها و خیلی از موارد مهم دیگر را می توانید در همین سایت مطالعه بفرمایید.

یکی از مهمترین فاکتور های موجود در کنکور ریاضی بهروه وری بالا از زمان است. بر خلاف رشته تجربی که ۵ درس تخصصی دارد، رشته ریاضی ۳ درس اختصاصی دارد که کسب امتیاز از هر درس نتیجه بسیار تاثیر گذاری را به همراه خواهد داشت. اگر شما از تکنیک های تست زنی و تست خوانی به خوبی مطلع باشید و به خوبی از آن استفاده کرده باشید می توانید نتیجه فوق العاده ای کسب کنید.

با استفاده از مشاوره کنکور ریاضی می توانید در تمامی موارد عنوان شده متخصص شوید و در روز کنکور خوش بدرخشید.

مشاوره کنکور تلگرام:

مشاوره کنکور تلگرام

مشاوره کنکور تلگرام

مشاوره کنکور ریاضی توسط مجموعه کنکور تاک از طریق سامانه امن تماس موجود در این مجموعه برگزار می شود. در تلگرام طرفین به اطلاعات یکدیگر دسترسی دارند اما توسط سامانه تماس موجود در کنکور تاک هیچ گونه اطلاعاتی از طرفین مشاوره فاش نخواهد شد. این  سامانه امنیت بالا و حریم شخصی طرفین مشاوره را تامین می کند.

مشاور تحصیلی کنکور ریاضی:

دقت کرده اید که داوطلبان رشته ریاضی افرادی هستند که حتما باید صحت یک مسئله برایشان اثبات شود تا قبول کنند. به همین دلیل مدیریت داوطلبان ریاضی خیلی اصل مهمی است. داوطلبان کنکور ریاضی افرادی هستند که اگر به فرد مقابل شان اعتماد کنند به صحبت های مشاورشان عمل می کنند.

پس سعی شما بر این باشد تا مشاوره تحصیلی کنکور ریاضی که انتخاب می کنید روحیه ای نزدیک به شما داشته باشد. شناخت روحیات شما اولین گام در به دست آوردن دستاورد های دلخواه شماست. بهترین مشاوره کنکور ریاضی را تجربه کنید تا بهترین نتیجه را بدست بیاورید.

پیشنهاد ما برای شما:

پیشنهاد ما برای شما استفاده از مطالب و مقالات رایگانی ست که در سایت و فضاهای مجازی منتشر شده که نوشته مشاوران با تجربه و رتبه برترها ست. شما می توانید با پرسیدن سوال هایتان در بخش پرسش و پاسخاز نظرات مشاوران استفاده کنید و در صورت استفاده از مشاوره خصوصی و مزایای دیگر آن، می­ توانید در بخش درخواست مشاوره برای رسیدن به نتایج مشابه رتبه برترها ثبت نام کنید.

از دیگر پل های ارتباطی ما بین مجموعه کنکور تاک و شما دانش آموز عزیز، بخش تماس با ما می باشد که بعد از باز کردن هر صفحه ای رویت می شود. امیدوارم بعد از برقراری تماس موفق به دریافت بهترین مشاوره کنکور ریاضی شوید.

تبدیل رویا به واقعیت

1
2
3
4

پربازدیدترین ها