مشاوره تحصیلی در شیراز

مشاوره تحصیلی در شیراز

۹ آذر ۱۳۹۸ بازدید270

✳️ اهمیت مشاوره تحصیلی در شیراز در چند سال گذشته بین استان فارسی های عزیز جایگاه خود را پیدا کرده است. دانش آموزها و والدین رویای مهندس و پزشک شدن را در سر می پرورانند. امیدها و آرزوها به سمتی می رود که با ورود به دنیای پر پول رشته های پزشکی و مهندسی علاوه بر کسب درآمدهای خوب، از جایگاه اجتماعی والایی برخوردار شوند.

مطلب زیر را لطفا مطالعه نفرمایید:

✅ پیشنهادی برای شما بابت انتخاب رشته کنکور و پایه نهم داریم. اگر طالب این هستید که آینده موفقی داشته باشید از مشاوره تحصیلی در شیراز استفاده کنید. برای اینکه آگاهی پیدا کنید کدام رشته از رشته های مهندسی، پزشکی و انسانی برای روحیات شما بهتر است حتما از یک مشاور خوب و با تجربه کمک بگیرید.

✅ دستاورد حاصل شده از مشاوره تحصیلی در شیراز شناخت روحیات شما و یک انتخاب درست است برای شروع راه جذاب که منتهی شود به کسب شغل مورد علاقه با درآمد خوب و جایگاه اجتماعی مناسب.

✅ سعی کنید از مشاورانی کمک بگیرید که تجربه بالایی دارند که با تعداد جلسات معدودی می توانند به شناخت کافی از شما برسند. جلساتی که در آن مشاور از طرز تفکر شما، رویای شما، انتظارات شما از خودتان، محیط کار مناسب روحیه شما و … آگاهی پیدا کند.

✅ هر دو از این امکان را برای شما فراهم خواهیم کرد. هم برای دانش آموزان پایه نهم که قصد انتخاب رشته را دارند و هم برای دانش آموزان کنکوری که می خواهند انتخاب رشته بی نظیری انجام بدهند.

✅ هر دو این مرحله از اهمیت خاصی برخوردار است. چه برای دانش آموزان پایه نهم که قصد دارند برای سه سال از بهترین سال های عمرشان تصمیم بگیرند و انتخاب منطقی داشته باشند. چه برای کنکوری های زحمتکشی که می خواهند بهترین، آخرین و مهمترین تصمیم قبل از ورود به دانشگاه را بگیرند.

مزیت های مشاوره تحصیلی در شیراز به صورت آنلاین:

✅ امروزه خیلی از افراد به دنبال ذخیره وقت گرانبهایشان هستند. به دنبال مشاوره تحصیلی در شیراز به صورت صوتی و تصویری (آنلاین) می گردند.

✳️ مشاوره به صورت آنلاین و بدون فوت وقت، پرداخت هزینه تاکسی، هدر رفت وقت در مرکز مشاوره، عدم آگاهی از عدم برقراری جلسه مشاوره تحصیلی در شیراز که از هر جایی فقط با به همراه داشتن تلفن هوشمند امکان پذیر است.

✅ شما با برقراری تماس آنلاین می توانید در منزل تان یا هر جایی که باشید خیلی راحت با مشاورتان تماس برقرار کنید. این کار زمان و هزینه های جانبی بسیاری را کاهش می دهد. با یک حساب سر انگشتی متوجه می شوید که به چه میزان می توانید با استفاده از این امکان در زمان و هزینه صرفه جویی کنید.

سابقه ۲۵ ساله اعضای مجموعه کنکور تاک:

سابقه 25 ساله

سابقه ۲۵ ساله

مشاوران مجموعه کنکور تاک متشکل از مشاوران تحصیلی خانم و آقا با سابقه ۱۲ سال که اطلاعات بروز برای مشاوره ارائه می دهند آماده ارائه خدمت است. با سابقه ۲۵ ساله در زمینه مشاوره بالینی و انتخاب رشته برای دانش آموزان سال نهم و انتخاب شغل آینده بر اساس استعداد ها و توانایی خود دانش آموز.

✳️ شما با مشاوره تحصیلی در شیراز که از طرف مجموعه کنکور تاک دریافت می کنید از مزایای زیر برخوردار خواهید شد:

انتخاب رشته سال نهم:

✅ انتخاب رشته سال نهم با توجه به روحیه دانش آموز و علاقه مندی ها

❇️ انتخاب رشته سال نهم بر اساس استعدادهای خدادادی

✅ انتخاب رشته سال نهم بر اساس بازار کار در ۲۰ سال آینده

❇️ انتخاب رشته سال نهم بر اساس استانداردهای جهانی

✅ و …

انتخاب رشته کنکور:

✅ انتخاب رشته کنکور بر اساس روحیه دانش آموز و علاقه مندی ها

❇️ انتخاب رشته کنکور بر اساس استعدادهای خدادادی

✅ انتخاب رشته کنکور بر اساس بازار کار در ۲۰ سال آینده

❇️ انتخاب رشته کنکور بر اساس استانداردهای جهانی

✅ معرفی شاخه های پزشکی

❇️ معرفی شاخه های مهندسی

✅ معرفی شاخه های رشته انسانی

❇️ انتخاب رشته کنکور ۹۸

✅ و …

✅ پیشنهاد ما به شما استفاده از امکانات موجود در عصر جدید است. تنها با استفاده از چند جلسه مشاوره تحصیلی در شیراز به صورت آنلاین و غیر حضوری کمک شایانی در آینده خودتان داشته باشید.

تکنیک های مورد استفاده در دوره مشاوره کنکور تاک:

آموزش نحوه خلاصه برداری و خلاصه نویسی، آموزش زمانبندی برای مرور، معرفی تست زنی به سبک آموزشی و کنکوری، روش مطالعه درست کلیه دروس، آموزش نح.ه تحلیل آزمون و برطرف کردن اشکالات آزمون در همان روز. شما همراه با مشاوران کنکور تاک به تمامی موارد گفته شده تسلط پیدا خواهید کرد. زمان خواب برای شما کاملا یک مقوله تحت کنترل خواهد شد و به راحتی و با انرژی از خواب بیدار شوید.

1
2
3
4

پربازدیدترین ها