مشاوره تحصیلی در رشت

مشاوره تحصیلی در رشت

۱۲ اسفند ۱۳۹۸ بازدید916

شهرستان رشت، مرکز استان گیلان، از جمله کلان شهر های ایران است که کانون جمعیت فعال و پر نشاط بومی و مهاجر بوده است. به دلیل تغییراتی که در سیستم آموزشی رخ داده و پیشرفت هایی که در دهه گذشته داشته، حساسیت والدین بر فرزندان شان بیشتر شده است. همین موضوع سبب شده تا به دنبال بهترین مشاوره تحصیلی در رشت برای فرزندان شان باشند. والدین محترم به دنبال این هستند تا از مشورت با یک مشاور با تجربه، فرزندشان را از همان سنین پایین در مدارس تیزهوشان، سمپاد، نمونه دولتی و شاهد ثبت نام کنند.

آرزوی هر پدر و مادری این است که آینده فرزندشان درخشان و بی نظیر باشد. اما گذشتن از این موضوع به صورت سطحی و سرسری کار درستی نیست. اینکه شما بخواهید بدون توجه به متدهای جدید و بروز موفق به کسب نتایج عالی شوید، کاری غیر ممکن است. همیشه باید تجربه و علم را در کنار هم استفاده کنیم و از مشاوران با تجربه ای که در حوزه خود بروز و متخصص هستند، مشورت بگیریم.

مشاوره تحصیلی در رشت با همکاری مشاوران برجسته کشوری در سراسر ایران به صورت آنلاین توسط مجموعه کنکور تاک صورت می گیرد. هدف ما این بوده تا دانش آموزان رشت امکان استفاده از برترین مشاوران کشوری را داشته باشند. مشاوره تحصیلی در رشت توسط کنکور تاک برای استعدادیابی، ورود به مدارس خاص اعم از تیزهوشان و نمونه، انتخاب رشته نهم به دهم، مشاوره برای نحوه برنامه ریزی و مطالعه برای کنکور، انتخاب رشته کنکور و … صورت می گیرد.

بروز ترین روش ها برای استعدادیابی فرزند شما زیر نظر مجرب ترین مشاوران صورت خواهد گرفت. نهایتا شما پس از چند جلسه مشاوره درخواهید که دانش آموز تغییرات خاصی در نحوه مطالعه، کیفیت مطالعه و علاقه و اشتیاق پایدار او صورت گرفته است.

مشاوره تحصیلی در رشت:

در صورتی که از مشاوره تحصیلی در رشت استفاده نکنید مثل سایر انسان ها معمولی خواهید ماند و نتیجه مطلوب نمی گیرید. استفاده کردن از تجربیات مشاوران و آگاهی از راز موفقیت رتبه برترهای سال های گذشته، خود عامل موفقیت خیلی از رتبه برترهای سال آینده شده است. اطلاع از نحوه مطالعه تک تک دروس و شناخت نقاط ضعف دانش آموز، باعث شده تا با یک استعدادیابی ساده به راحتی تیپ مطالعاتی دانش آموز مشخص شود.

مشاوره تحصیلی در رشت

مشاوره تحصیلی در رشت

استفاده نکردن از مشاوره تحصیلی می تواند مهمترین پارامتر در سال کنکور یعنی زمان رسیدن به هدف را به شدت افزایش کند. زمانی که دچار اظطراب و نگرانی خواهید شد خروج از آن بسیار زمانبر خواهد بود. بعد از کلی سعی و خطا متوجه بهترین روش درس خواندن خواهید شد. بعد از ماه ها متوجه بهترین برنامه درسی مطابق خصوصیات خود خواهید شد. آن قدر تجربه می کنید موارد اشتباه را متوجه آن شوید. در حالی که اگر از مشاور استفاده کنید و به تجربه او اعتماد کنید، همسفر مشاورانی خواهید شد که هر ساله رهبر ۱۰۰ ها دانش آموز نخبه برای رسیدن به هدف شان هستند. ثمره این سفر نتیجه هایی عالی در قالب رتبه برتر شدن، ورود به بهترین رشته، ورود به بهترین دانشگاه و … خواهد بود.

کنکور تاک:

مشاوره تحصیلی در رشت زیر نظر مشاوران با تجربه ی ۲۵ ساله در زمینه مشاوره تحصیلی و مشاوره بالینی توسط کنکور تاک صورت می گیرد. مشاوره حضوری و مشاوره تلفنی توسط مشاوران خوش نام آقا و خانم که تخصص شان پشتیبانی از دانش آموز و ارائه بهترین برنامه مطالعاتی مطابق خصوصیات دانش آموز است. مشاوره تحصیلی در رشت به صورت آنلاین برگزار می شود و نیازی به حضور در کلینیک نمی باشد. به راحتی می توانید از منزل یا هر جایی که باشید با مشاور ارتباط بگیرید و صرفه جویی زمانی و ریالی کنید.

انتخاب رشته رشت:

خیلی از افرادی که به مشاوران خبره برای انتخاب رشته روی آورده اند، این مشورت منجر به جبران رتبه بد در کنکور شان شده است. شما خیلی راحت با یک مشورت ساده می توانید در سرنوشت خود تغییری اساسی ایجاد کنید. پس از شما خواهش می کنم به افرادی مراجعه کنید که از دانش بِروز و تجربه فراوان برخوردار باشند.

1
2
3
4

پربازدیدترین ها