نهایت عملکرد در کنکور

نهایت عملکرد در کنکور

۱ مهر ۱۳۹۸ بازدید174

به نظر شما چه زمانی نهایت عملکرد در کنکور را خواهید داشت؟ من خودم زمانی بهترین عملکرد در کنکور را به نمایش گذاشتم که توانایی و استعدادهایم را شناختم. علاقه را چاشنی آن کردم و بدون توجه به نظر دیگران به راه خودم ادامه دادم. مشاوره کنکور به شما کمک می کند تا توانایی هایی که تا کنون شناسایی نکرده اید را پیدا کنید و به کیفیت کنکورتان بیافزایید.

تصور اشتباهی که خیلی از افراد از مشاوره کنکور دارند این است که فردی برای شما یک برنامه کسل کننده می چیند که در طول ماه یا هفته انجام دهید. این تصور اشتباه هر ساله باعث می شود از کسب رتبه برتر برای تعداد زیادی از دانش آموزان جلوگیری کند. عده زیادی از دانش آموزان در سال کنکور نیاز به توجه بیشتری دارند. به خاطر اینکه احساسات آنها تحت تاثیر مطالعه کتاب ها قرار می گیرد و نسبت به یک سری از موارد حساس می شوند.

درک این موضوع برای همه آشکار است اما خیلی مواقع پدر و مادر ها از درک این موضوع آگاه نیستند. بهتر است در سال کنکور افرادی که تجربه زیاد و پر باری دارند همراه شما باشند. سال سرنوشت ساز شماست و احساسی تصمیم گرفتن عقلانی نیست. این افراد می توانند برادر، خواهر شما که دانشجو هستند باشد. اما آیا تجربه یک سال کنکور این افراد کفایت می کند که شما را به رویایتان برساند؟

تجربه در مشاوره کنکور:

مشاوران از جمله افرادی هستند که هر ساله این راه را با بچه ها طی می کنند و آنها را به رتبه و دانشگاه مدنظرشان می رسانند. تجربه درخشان کادر کنکور تاک با ۱۲ سال سابقه مشاوره تحصیلی و ۲۵ سال مشاوره بالینی ثابت می کند که خیلی از مواردی که برای شما آرزوست، در دستان مشاوران کنکور تاک می باشد.

همه در تلاش هستند تا در نهایت عملکرد در کنکور را از خود نشان دهند. دقت کرده اید که بعضی از مواقع وقتی افراد یک سری از ویژگی هایی که در شما عادی است را بیان می کنند و شما تعجب می کنید؟ تعجب شما این است که این خصوصیت در شما عادی است در صورتی که دیگران کلی هزینه می کنند تا آن را بدست آورند. یکی از دانش آموزانم که وقتی در دوران کنکور مشاور او بودم خصلت جالبی داشت ولی نسبت به آن بی اهمیت بود. رضا آدمی سخت کوش و پر تلاش بود اما قدر این ویژگی بی نظیرش رو نمی دانست.

بعد از چند جلسه گفتوگو با رضا، او متوجه شد که این خصوصیت می تواند او را در تمامی مراحل زندگی به اوج برساند. این یکی از بهترین هدیه هایی بود که هر زمان رضا به آن فکر می کند، انجام کارها برایش آسان می شد. او باور دارد که همه مسائل را می تواند حل کند ولی زمان آن ممکن است زیاد باشد ولی حل شدنی است. این عامل باعث شد تا رضا با دانستن این خصلت به نهایت عملکرد خود در سال کنکور برسد.

کنکور تاک:

مشاوره آنلاین کنکور تاک

مشاوره آنلاین کنکور تاک

 

یکی از هدیه هایی که مشاوران کنکور تاک به شما می دهند این است که استعدادهای شما را شناسایی می کنند و بر اساس آن شما را هدایت می کنند. هدایتی که منجر به شناخت بهترین شغل ها، بهترین محیط زندگی، بهترین دوستان برای رشد شما و … می شود. خودشناسی اولین گام برای خدا شناسی است. این هدیه ارزشمند را از مشاوران کنور تاک بخواهید.

شما می توانید با مشاوران کنکور تاک بوسیله تماس صوتی و تماس تصویری به صورت آنلاین ارتبط برقرار کنید. از هر جای ایران می توانید با مشاوران تان گفتوگو داشته باشید. ساعت و روز مشاوره را با بهترین مشاوران کنکور تاک تنظیم کنید و نیازی نیست برای دریافت مشاوره به کلینیک های مشاوره بروید هزینه های زیادی را صرف کنید.

نهایت عملکرد مثل خیلی از موراد دیگر دارای روش خاص خود است. تجربه نشان می دهد افرادی که به دنبال نهایت عملکرد شان در سال کنکور هستند و تمام تلاش شان را می کنند، فقط نیاز دارند تا یک فرد با سابقه از او پشتیبانی کند تا به هدف برسد.

آیا مشاور کنکور نیاز است:

رتبه برترهای کنکور اغلب به دنبال این بوده اند تا در سال کنکور به کمک مشاور از این سد محکم عبور کنند. نتیجه استفاده آنها از مشاور این شد که موفق به کسب جایگاه مهم و شناخته شده رتبه برتری شدند. استفاده از مشاور به شما کمک می کند تا بدون استرس و نگرانی مشغول به درس خواندن شوید. این را بدانید که پشت کنکور ماندن کار درستی نیست. به همراه مشاور کنکور یک بار کنکور را تجربه کنید که در همان سال وارد دانشگاه مورد علاقه تان شوید. نهایت عملکرد در کنکور را با به همراه داشتن مشاور در طول سال و آرامش کامل تجربه کنید.

موفقیت در کنکور در زمان کم:

برای اطلاع کامل از روش های کاربردی موفقیت در زمان کم، مقاله موفقیت در کنکور در زمان کم را مطالعه بفرمایید. این کار یکی از راه های نهایت عملکرد در کنکور در زمان کوتاه است.

1
2
3
4

پربازدیدترین ها