پیشرفت چشم گیر و پایدار

پیشرفت چشم گیر و پایدار

۱۷ مهر ۱۳۹۸ بازدید183

دوست داری پیشرفت چشم گیر داشته باشی؟ این رو بدان خدا در تمامی ما انسان ها حسی را قرار داده تا قاضی اعمال ما باشند.این حس نشان می دهد که آیا کارهایی که انجام می دهیم درست است یا خیر. از جمله این قاضی های درون می توان به وجدان و حس آرامش اشاره کرد.

از اولین نشانه های داشتن مشاور کنکور این است که شما در همان جلسات اول به آرامش دست خواهید یافت. آرامشی که هر کس آن را داشته باشد به هر آنچه در ذهن پرورانده باشد لباس تحقق می پوشاند.

راهی که هر ساله با تعداد زیادی از بهترین ها طی می کنیم، امسال با شما هم طی می کنیم. با داشتن مشاور نسبت به بقیه متفاوت باشید.

یکی از راه هایی که باعث پیشرفت چشمگیر می‌شود، داشتن تصور ذهنی از هدفی ست که می‌خواهیم به آن برسیم. این را تجسم کنید که شما به هدفتان رسیده اید. با این کار ذهن شما از آخر به اول شروع به چیدن مسیر می کند و قدم به قدم به شما الهام خواهد شد.

ضرب المثل معروفی که عنوان می‌کند:

هر آن کس که به آخر نِگریست، در آخر نَگریست

با داشتن ذهنیت از هدف تان می توانید راه تان را به درستی پیدا کنید. ولی اگر بی هدف و بدون تجسم پیشروی کنید، شما مثل کشتی خواهید بود که باد به هر طرف وزیدن کند شما هم با آن هم جهت خواهید شد. چراکه شما به مشغول بودن راضی هستید نه کار کردن و درست کار کردن.

 این را بدانید که تفاوت زیادی بین مشغول بودن و کار کردن هست. سعی کنید کار کنید تا اینکه مشغول باشید.

شما می توانید از تجربه مشاوران استفاده کنید و درست کار کنید و در آخر مسیر به جای توجبه کردن اینکه همراه تلاش می کردید، جشن موفقیت تان را به خاطره ای به یاد ماندنی تبدیل کنید.

پیشرفت چشم گیر:

پیشرفت چشم گیر زمانی شروع به نمایان شدن می کند که شما شکرگزار رشدتان باشید. وقتی خدا متوجه می شود که از پیشرفت تان آگاه هستید شرد شما را لحظه به لحظه زیاد تر می کند.

شکر نعمت نعمتت افزون کند

                                                                    کفر نعمت از کفت بیرون کند

نظرات شما

 • اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۸

  ممنون از مطالب خوب و انرژی بخش سایتتون
  پیشنهاد میکنم کلیپ های ویدئویی انگیزشی هم بزارید

  1
  2
  3
  4

  پربازدیدترین ها