دانشگاه فرهنگیان برای کنکور ۹۸ تکمیل ظرفیت ندارد. پشت کنکوری میشیم؟

دانشگاه فرهنگیان برای کنکور ۹۸ تکمیل ظرفیت ندارد. پشت کنکوری میشیم؟

۱۳ مهر ۱۳۹۸ بازدید152

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان درباره تکمیل ظرفیت این دانشگاه برای دوره کارشناسی گفت: طبق گزارش‌های دریافتی، استقبال از دانشگاه فرهنگیان در کنکور ۹۸ بالا بود و بعید است تکمیل ظرفیت داشته باشیم. یعنی باید امسال پشت کنکوری باشیم؟

سال گذشته از ۲۴ هزار ظرفیتی که در اختیار داشتیم، ۱۹ هزار و ۳۰۰ نفر ثبت‌نام کردند و بیش از ۴ هزار ظرفیت خالی مانده بود بنابراین درخواست تکمیل ظرفیت دادیم چون کمبود معلم داریم. اما امسال بعید می‌دانم که چنین اتفاقی بیفتد.

شواهد حاکی از آن است که نیاز به تکمیل ظرفیت نیست و از ۲۴ هزار نفر ظرفیتی که اعلام کرده بودیم تعداد ۲۳ هزار و ۳۹۲ نفر ثبت ‌نام کرده‌اند و بعید است که ظرفیت خالی داشته باشیم.

اخبار اعلام شده را جدی بگیرید و قبل از اینکه زمان بسیاری از دست بدهید شروع به تصمیم گیری کنید.  تمایل دارید امسال پشت کنکوری باشید یا وارد دانشگاه آزاد شوید؟ تصمیم با خود شماست که چه کار کنید. اما این را بدانید که برای امسال که قصد پشت کنکوری شدن را دارید نباید اشتباهات گذشته را تکرار کنید.

همه ما به خاطر یک سری جو های منفی بعد از پشت کنکوری شدن، دچار سستی در مطالعه می شویم. پس این را بدانید که امسال با داشتن یک مشاور خوب و با تجربه نگران تکمیل ظرفیت نخواهید بود. امسال از مشاور استفاده نکردید و نتیجه این شد که در همان ابتدای کار موفق به قبولی نشدید. اما این را بدانید که برای کنکور سال ۹۹ می توانید خوش بدرخشید اگر از مشاور با تجربه کمک بگیرید.

کنکور تاک:

کنکور تاک این افتهار را دارد تا از شما دانش آموز پشت کنکوری حمایت همه جانبه داشته باشد. رسالت مشاوران کنکور تاک بر این است به شما کمک کنند تا از جهت روحی و درسی نتیجه بی نظیری را در کنکور ۹۹ تجربه کنید. به تجربه ۱۲ ساله ما ایمان داشته باشید.

راز موفقیت برای هر پشت کنکوری در دستان مشاوران با تجربه این مجموعه است.

1
2
3
4

پربازدیدترین ها