پشتیبانی منظم

پشتیبانی منظم

۱ مهر ۱۳۹۸ بازدید211

تصور کنید شما جتی هستید و در فراز آسمان ها در حال پرواز است. با سرعتی غیر قابل توصیف به سمت آرزو ها پیش می رود. این حس خیلی خوبی ست و هیچ کسی نمی خواهد از آن موقعیت به پایین بیاید. در همین حین که سوخت شما به اتمام می رسد. ناچاراً برای سوخت گیری به برج مراقبت اعلام می کنید تا باند فرود را برای شما آماده کند. پشتیبانی منظم پس کجا رفت؟

دل کندن از اوج کار سختی ست و همه برای سوخت گیری باید زمانی از اوج خداحافظی کنند. ولی شما جت حامل سوخت دارید. می توانید در همان جایی که هستید سوخت گیری کنید و دوباره به مسیرتان ادامه دهید.

بله کاملا درست حدس زدید و این جت حامل سوخت، مشاور کنکور شماست. مشاوری که همواره حس متفاوت بودن نسبت به دیگران را به شما هدیه می دهد. مشاوری راهی که دیگران انتخاب نمی کنند را به شما نشان می دهد.

خیلی از افراد به واسطه پشتیبانی منظم که در سال کنکور دارند، انگیزه شان را حفظ می کنند. آنها امید بیشتری نسبت به دیگران دارند. احساس می کنند که حداقل یک نفر به فکر موفقیت او هست.

این عوامل در صورتی که کنار هم قرار بگیرند باعث می شود دانش آموز حتی با بدترین روش مطالعه، هیچ موقع دچار نا امیدی نشود. امید در بین بچه های کنکوری از فاکتورهای تاثیرگذازی است که سبب حفظ پیشروی در بچه ها می شود.

امیدوارم هر چه زودتر پشتیبان های خود را پیدا کنید تا از قافله کنکور عقب نمانید. تمام تلاش ما بر این بوده تا با فراهم سازی بستر مشاوره از راه دور، خلأ داشتن مشاور کنکور خوب و پشتیبانی منظم از کنکوری ها را برطرف کنیم.

مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین

کنکور تاک:

مجموعه کنکور تاک تمام تلاش خود را داشته تا با فراهم سازی مشاوره آنلاین به صورت مشاوره صوتی و مشاوره تصویری از دانش آموزان در سراسر ایران پشتیبانی کند. بدون خروج از منزل، بدون نیاز به حضور در کلینیک مشاوره و صرف هزینه های جانبی با مشاور خود ارتباط بگیرید. پشتیبانی منظم از دلایل موفقیت خیلی از رتبه برترها بوده است. آنها از برادر یا خواهر بزرگتر که تجربه موفقی داشته اند مشورت می گرفتند. برای اینکه شرایط یکسان باشد و همه بتوانند از پشتیبانی منظم بهره مند شوند، مشاوران کنکور تاک این کمک را به شما می کنند.

1
2
3
4

پربازدیدترین ها