سرمایه گذاری در زمان

سرمایه گذاری در زمان

۱۳ مهر ۱۳۹۸ بازدید158

سرمایه گذاری در زمان، سرمایه گذاری بلند مدت. ارزش زمان به قدری بالاست که ضرب المثل “وقت طلاست” گویای اهمیت بالای آن می باشد. خیلی ها می گویند پول با ارزش تر از زمان است. ولی داوطلب کنکور می داند که با ۵ دقیقه وقت بیشتر نسبت به بقیه چقدر می تواند جلو بی افتد. او می داند با پاسخ دادن به تست های بیشتر، می تواند سرنوشت خود را تغییر دهد.

شما سر جلسه کنکور نمی توانید نسبت به بقیه وقت اضافی داشته باشید. ولی با داشتن تجربه افرادی که سالیان سال در این حوزه تخصص دارند می توانید این زمان را بخرید و متفاوت باشید. به نظر شما چطور می توان نسبت به بقیه زمان بیشتری در کنکور داشته باشیم؟ مشاور کنکور با حمایت روحی و ارائه برنامه منظم درسی کمک می کند تا این سد بزرگ را از پیش روی شما برداشته شود.

برای صرفه جویی در زمان می توانید از تکنیک های تست خوانی و تست زنی بهره بگیرید. یک سری از رازهای ذخیره زمان وجود دارد که باید درباره آن با مشاور صحبت کنید. اینها مواردی هستند که به صورت خصوصی به بعضی ها گفته شده و رتبه برتر می شوند. اینجا سرمایه گذاری در زمان اهمیت پیدا می کند.

زمان:

زمان از فاکتور های مهم در کنکور است. اغلب دانش آموزان اعتراض می کنند که در تست زنی ضعیف هستند. از طرفی اعتراض آنها درست است چون در دوران تحصیل به صورت تشریحی در امتحان ها پاسخ داده اند. اما نکته جالب اینجاست که تست خوانی و تست زنی تکنیک هایی دارد که شما با تمرین می توانید به نتایج مطلوبی برسید.

حتما در هنگام مطالعه ساعت در دست داشته باشید و با زمان پیش بروید. خیلی از کنکوری ها در جلسه کنکور و برای اولین بار از ساعت استفاده می کنند. این یکی از دلایلی است که شما نتیجه خوبی در کنکور کسب نخواهید کرد. چراکه تا زمانی که شما ارزش زمان را ندانید نمی توانید سرمایه گذاری در زمان را شروع کنید.

یکی از بهترین روش ها برای استفاده از تکنیک های ذخیره زمان، درس خواندن در تابستان است. البته مطالعه در تابستان از نکاتی برخوردار است که با در نظر داشتن آنها می توان نتایج خوبی را بدست آورد. از جمله این نتایج می توان به پی بردن به سبک مطالعاتی، بهترین برنامه درسی، بهترین محیط مطالعه، بهترین کتاب های کمک درسی و … اشاره کرد. اینها نتیجه شناخت خود است که باید در کنار مشاور به این موارد پی ببرید. در غیر این صورت با عدم استفاده از مشاور پشت کنکوری شوید. این نشانه سرمایه گذاری در زمان است.

رقابت در کنکور بر سر دو چیز بسیار مهم است:

رقابت در کنکور

رقابت در کنکور

👆 زمان

✌️ کنترل استرس

اکثر بچه ها تقریبا در شرایط علمی یکسانی هستند. اما سرعت عمل شان در تست زنی با یکدیگر متفاوت است. اگر شما زمان بیشتری برای آموزش تکنیک های تست خوانی و تست زنی صرف کنید، قادر به پیشی گرفتن از رقبا با اختلاف زیاد هستید.

مورد دوم میزان استرس و اظطراب در جلسه کنکور است. این میزان استرس متفاوت از آزمون های آزمایشی است. باید با مدیریت و آگاهی کامل بر آن غلبه کنید. نهایتا شرایط طوری خواهد شد که شما به راحتی حضور در جلسات آزمایشی، سر جلسه کنکور حاصر خواهید شد.  با این راه آرامش خود را حفظ خواهید کرد و بهترین عملکرد را از خود نشان خواهید داد. راز این آرامش را مشاوران خاصی می دانند.

کنکور تاک:

کادر کنکور تاک با سابقه مشاوره تحصیلی ۱۲ ساله و ۲۵ ساله مشاوره بالینی این تضمین را به شما می دهد که شما هم مثل این رتبه برتر ها به آرزوی خودتان می رسید.

✅ رتبه ۱ ریاضی در منطقه: سید علیرضا سمیعی گلیان

✅ رتبه ۱۳ زبان در منطقه: سید علیرضا سمیعی گلیان

✳️ علیرضا سمیعی هم اکنون در رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه صنعتی شریف مشغول به تحصیل می باشد.

✅ رتبه ۷ انسانی در منطقه: امیر حسین رمضانی

✅ رتبه ۱۰ تجربی منطقه: محمد مهدی سیدی سرحد

✅ رتبه ۵۰ زبان در منطقه: محمد مهدی سیدی سرحد

✅ محمد مهدی سیدی هم اکنون در رشته پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران مشغول به تحصیل می باشد.

✳️ سرور مطیع: دانشجوی مهندسی صنایع از دانشگاه علم و صنعت

✅رتبه ۳۹۲ تجربی در منطقه: ایمان ایمانی

ایمان ایمانی هم اکنون در رشته پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی کردستان در حال تحصیل می باشد.

✅ رتبه ۲۶ انسانی در منطقه: اسماء شجاعی

رتبه ۴۵ رشته انسانی در منطقه: نیلوفر بهرام زاده

✅ رتبه ۶۱۶ زبان در منطقه: امیر حسین رمضانی

امیر حسین رمضانی در رشته فلسفه دانشگاه تهران مشغول به تحصیل می باشد.

✅ رتبه ۳۵ انسانی در منطقه: میترا شاد

رتبه ۸۰ رشته انسانی در منطقه: مهدیس نصرت زاده

✅ رتبه ۴۵ رشته انسانی در منطقه: نیلوفر بهرام زاده

رتبه ۲۰۹ زبان در منطقه: نیلوفر بهرام زاده

کادر کنکور تاک متشکل از مشاوران خانم و آقا با دانش بروز و تجربه ارزنده در پرورش رتبه برترها، آماده پشتیبانی از شما می باشد. مشاوره کنکور تخصص ماست و این تخصص منجر به تبدیل رویای رتبه برتر شدن شما به واقعیت می شود.

1
2
3
4

پربازدیدترین ها