تحلیل تست عربی ترجمه با فیلم

تحلیل تست عربی ترجمه با فیلم

۱۱ آبان ۱۳۹۸ بازدید72

عرض سلام و وقت بخیر دارم خدمت شما دوستان و دانش آموزان عزیز

در خدمت شما هستم با موضوع تحلیل تست عربی ترجمه با فیلم تا آموزش بدم چطور میشه به سادگی از پس تست ترجمه عربی بر اومد؟ کلیپ هایی که برای شما دانش آموز عزیز تهیه میشه در قالب جلساتی پیوسته و منظم خواهد بود. شما با دنبال کردن این جلسات و گردآوری تمامی این موارد موفق به پاسخگویی به تمامی بخش های عربی خواهید شد. به راحتی تست های بخش ترجمه، درک مطلب و قواعد عربی را جواب بدین و از دام های آموزشی مطلع بشین و تو اونا نیوفتین.

در این کلیپ ها، توضیحات کلی و کوتاهی درباره نحوه تست زنی بخش های مختلف درس عربی ارائه می کنم. شما می تونین از طریق ایمیل سایت و رایچت موضوعاتی که به اون نیاز دارید و در تست زنی یا فهم سوال مشکل دارید رو به ما اطلاع بدین. تمام تلاش مون رو می کنیم تا در اسرع وقت مطالب خواسته شده را در قالب چند کلیپ برای شما آماده کنیم.

شروع این بخش همراه با تحلیل تست عربی ترجمه با فیلم هست. این فرصت رو برای شما فراهم کردیم تا شما امکان تعیین موضوع جلسه بعدی رو داشته باشین. هدف ما برگزاری یک دوره به صورت مجازی تحت همین کلیپ های کوتاه است. امیدواریم بتونیم نقش خوبی رو در بهبود و تسهیل روند آموزشی برای دانش آموزان ایفا کرده باشیم. علاوه بر تحلیل تست عربی ترجمه با فیلم ، از بخش های دیگر بر اساس پیشنهاد شما کلیپ تهیه خواهد شد.

دوره های مجازی کنکور تاک:

با ما تا به انتها همراه باشید و هر موضوعی که نیاز به توضیح داره رو برای ما ارسال کنید. شروع کار ما با درس عربی بخش ترجمه است. در بخش های بعدی حتما دروس دیگه رو برای شما آماده می کنیم.

از این پس ترفند های تست زنی رو به شیوه ی کلیپ آموزشی بیاموزید و از صرفا کتاب خوندن فاصل بگیرید. کلیپ ها به صورت کوتاه و مفید ضبط میشن طوری که در کوتاه ترین زمان مطلب به طور کامل به شما آموزش داده میشه.

پیشنهاد از شما، تهیه کلیپ آموزشی از ما.

لطفا این موضوع رو به دوستان تون اطلاع بدین تا اونها هم از کلیپ های موجود در سایت کنکور تاک استفاده کنند.

 

1
2
3
4

پربازدیدترین ها