تخمین رتبه ریاضی در منطقه بر اساس میانگین درصد

تخمین رتبه ریاضی در منطقه بر اساس میانگین درصد

۲۶ بهمن ۱۳۹۸ بازدید2,286

رشته ریاضی از جمله رشته های پر طرفدار در کنکور سراسری هست. سالانه افراد زیادی برای تبدیل رویای ذهنی شان به واقعیت و پوشیدن لباس و کلاه مهندسی، وارد دانشگاه ها می شوند. خیلی از افرادی که به کار های فنی علاقه دارند و با کارهای اجرائی رابطه راحت تری دارند و به دنبال خلق تفکرات خود در دنیای واقعی هستند، وارد دنیای مهندسی می شوند. با ما همراه باشید تا تخمین رتبه ریاضی شما دقیق تر باشد.

نصیحت قبل از تخمین رتبه ریاضی:

اینکه شما برای انتخاب رشته ریاضی از چه مشاوری کمک بگیرید اهمیت بالایی دارد. خیلی از افرادی که در طول یک سال کنکور از مشاور استفاده می کردند در پایان سال در زمان انتخاب رشته، موفق به شناخت علاقه های خود شدند. تمام تلاش شما در ضمن کنکور باید این باشد که به خوبی خود را بشناسید. اینکه به چه درسی علاقه دارید و نسبت به چه درس هایی رغبت نشان نمی دهید. درک این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است و در ضمن مشاوره باید به دست آید.

در صورتی که شما ضمن تخمین رتبه ریاضی که داشته اید، نتیجه حاصله متفاوت از انتظارات شما بود باز هم به سراغ رویای خود باشید. حتما رویای تان را در دانشگاه سطح پایین تر دنبال کنید و اجازه ندهید که صحبت های اطرافیان منجر به ورود شما به رشته ی غیر محبوب شما در دانشگاه دیگر، صرفِ عالی رتبه بودن آن باشد. حتما در رشته ای که علاقه دارید درس بخوانید.

این موضوع را عنوان کردم تا صرفا به تخمین رتبه ای که دارید بسنده نکنید. اگر تحت هر شرایطی رتبه بدست آمده شما متفاوت از انتظارات شما بود، حتما با مشورت یک مشاور با تجربه می توانید در دانشگاهی درس بخواهید که در آینده برای شما بهتر باشد. متاسفانه افرادی که در تخمین ریاضی با نتایجی مخالف با انتظارات شان مواجه می شوند، به سراغ انتخاب رشته هایی می روند که اصلا به آن علاقه ندارند. تجربه نشان داده که اگر در رشته ای که نسبت به آن علاقه دارید ادامه تحصیل دهید موفق تر هستید و خلاقانه عمل می کنید تا اینکه صرفا دانشجوی دانشگاه رتبه بالا باشید.

تخمین رتبه ریاضی:

نتیجه حاصل شده از تلاش در کنکور این است که شما به علاقه هایتان در درس خواندن پی ببرید. اینکه به چه رشته های علاقه دارید و در آن موفق هستید. پس این موضوع را در نظر بگیرید که اگر رتبه شما ضمن تخمین رتبه ریاضی، خلاف خواسته شما بود، نباید منجر به دست کشیدن از رویاهای شما شود. با مشاور مشورت داشته باشید و ضمن پیدا کردن علایق تان و انتخاب رشته درست، رشته های مورد علاقه تان را انتخاب کنید.

آماری که خدمت شما ارائه شده بر اساس میانگین انتخاب های بچه ها در کنکور ریاضی سال ۹۷ هست. شما هم به راحتی می توانید با استفاده از این موارد به حدود خوبی از رتبه خود دست پیدا کنید. حتما توجه داشته باشید که این اعداد ملاک نیستند و قطعا در آمار خطا وجود دارد. صرفا این گونه موارد به شما کمک می کند تا به حدود قابل توجهی از رتبه خود دست پیدا کنید.

تخمین رتبه ریاضی

تخمین رتبه ریاضی

کنکور تاک:

شما به آسانی می توانید به کمک مشاوران مجموعه کنکور تاک استعداد یابی شوید و بهترین رشته هایی که برای شما بوجود آمده اند را شناسایی کنید.

تخمین رشته قبولی با رتبه:

یکی از روش هایی که به ما کمک می کند تا بهترین انتخاب ها را داشته باشیم همین موارد هستند. انتخاب هایی که حدود خیلی خوبی از نتیجه کسب شده را به ما می دهند.

امیدوارم هر جا که هستید موفق باشید و در رشته مورد علاقه تان ادامه تحصیل دهید

1
2
3
4

پربازدیدترین ها