زیر گروه های رشته انسانی

زیر گروه های رشته انسانی

۲۶ اسفند ۱۳۹۸ بازدید293

ضرایب رشته های زیر گروه ۱ کنکور انسانی ۹۹

ضرایب رشته های زیر گروه ۲ کنکور انسانی ۹۹

ضرایب رشته های زیر گروه ۳ کنکور انسانی ۹۹

ضرایب رشته های زیر گروه ۴ کنکور انسانی ۹۹

ضرایب رشته های زیر گروه ۵ کنکور انسانی ۹۹

زیر گروه های رشته انسانی

زیر گروه ها برای رشته انسانی

همان طور که ملاحظه می کنید بین سال های ۹۵ تا ۹۹ تغییرات محسوسی در رشته ها رخ داده است. هر ساله بررسی های زیادی بابت تاثیر زیر گروه رشته انسانی می شود. نتیجه این تحقیق و بررسی ها ارائه رشته های بروز و مورد نیاز جامعه است.

کافی است شما فرم زیر گروه های سال ۹۵ را با سال ۹۹ مقایسه کنید. متوجه تغییرات اعمال شده در رشته ها خواهید شد.

برای اطلاع از تاثیر زیر گروه ها در رشته انسانی حتما با یک مشاور صحبت کنید. بهتر است ابتدای شروع سال تحصیلی این مشورت صورت بگیرد. چراکه زمان صرف شده برای زیر گروه خاص با در نظر گرفتن ضرایب اهمیت پیدا می کند. این کار باعث می شود روی دروسی که در رشته انتخابی شما اهمیت بیشتری دارد زمان بیشتری صرف کنید. مشاوران کنکور تاک آماده مشاوره به صورت آنلاین با شما هستند.

لیست زیر گروه های رشته انسانی:

لیستی که مشاهده می شود، زیر گروه رشته انسانی به تفکیک است. شما می توانید هر زیر گروه یا رشته ای که مد نظر شماست را در این تصاویر پیدا کنید.

زیر گروه های رشته انسانی چیست؟

هر کدام از رشته ها بر اساس اهمیت و دشواری دروس به دسته های مختلف یا زیر گروه تقسیم می شوند. هر زیر گروه شامل رشته ها و دروس با ضرایب خاصی است.

جدول زیر گروه رشته انسانی:

جدولی که در بالا ملاحظه می فرمایید زیر گروه های انسانی را نشان می دهد. به راحتی و از مشورت با یک مشاور می توانید از جزئیات آن مطلع شوید. اطلاع از مفهوم این ضرایب به شما کمک می کند تا در ساعات برنامه ریزی خود دقت کنید. جزئیات بیشتری را در برنامه مطالعاتی لحاظ کنید و بر اساس ضرایب، ساعت مطالعه را توزیع کنید.

 

ضرایب زیر گروه های انسانی

ضرایب زیر گروه های انسانی

 

زیر گروه انسانی

زیر گروه انسانی

 

زیر گروه انسانی

زیر گروه انسانی

 

زیر گروه انسانی

زیر گروه انسانی

 

زیر گروه انسانی

زیر گروه انسانی

 

زیر گروه انسانی

زیر گروه انسانی

زیر گروه های رشته انسانی نظام جدید:

تمامی مواردی که نیاز دارید در بخش بالا توضیح داده شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر بخش های بالا را به طور کامل مطالعه کنید چون اطلاعات مورد نیاز شما در بالا گفته شده است. اطلاعات مورد نیاز اعم از زیر گروه های رشته انسانی نظام جدید و قدیم.

1
2
3
4

پربازدیدترین ها